На Совках з’явився ще один ландшафтний заказник

На Совках з'явився ще один ландшафтний заказник.

На Совках з’явився ще один ландшафтний заказник. Фото: the-city.kiev.ua

Природну територію «Совська Пронька» планувати зробити заповідною зоною ще в лютому. Цей парк знаходиться між вулицями Колосковою, Крутогірною, Яблуневою, Сигнальною та провулком Яблуневим у Солом’янському районі Києва. Його орієнтована площа складає 10,31 га. Природну територію вирішили зробити ландшафтним заказником у рамках комплексного підходу до збереження лісових, водних об’єктів та біотичного різноманіття.

Прийняття такого рішення, зокрема, унеможливить забудову зеленого масиву Совків та сприятиме оздоровленню довкілля столиці.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

11 листопада «Совську Проньку» офіційно оголосили ландшафтним заказником місцевого значення. Про це повідомили у Київській міській раді.

Таким чином міська влада забезпечила ефективне функціонування коридорів екологічної мережі Києва, а також захистила цінні природні комплекси та угрупування рідкісних рослин та тварин.

Лісовий масив «Совської Проньки» складається з вільхи, осики, граба, клена гостролистого та робінії. У центрі парку є ставок та джерело, з якого кияни часто беруть воду.

Такий цінний природний об’єкт засипався забудовниками, які хотіли побудувати на цьому місці нові об’єкти інфраструктури. Проте зараз це буде неможливо робити, адже «Совська Пронька» відтепер охороняється місцевою владою.

Читайте також:

У Києві будуть вирішувати проблеми Голосіївського лісу

Якою може бути головна ялинка у Києві у 2022-2023 році

Нагадаємо, раніше PRO-kyiv.in.ua писав, що на території Київського політехнічного інституту зробили невеликий парк. Студмістечко засадили студенти та викладачі КПІ. Так уздовж вулиці Борщаговської з’явилися ряди грабів, дубів, каштанів, кленів та акацій.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua