На станції метро «Васильківська» вестибюлі змінюють роботу

Станція «синьої» гілки київського метрополітену «Васильківська. Фото: КП «Метрополітен» Facebook

Із 1 квітня зміниться робота вестибюлів на станції метро "Васильківська", повідомили в пресслужбі київського метрополітену.

Запрацює вестибюль № 1 – у напрямку станції "Голосіївська", а вестибюль у напрямку станції "Виставковий центр" буде зачинено. Режим роботи станції з 05:53 до 22:32. До того, на станції метро "Оболонь" змінилася робота вестибюлів. Запрацював вестибюль № 2 – у напрямку станції "Почайна", а вестибюль №1 у напрямку станції "Мінська" зачинено.

Також пресслужба опублікувала оновлений графік роботи столичного метрополітену з 26 березня.

Що відомо про роботу київського метрополітену під час війни

З 26 березня у Києві та області скорочують комендантську годину. Тепер вона триватиме з 00:00 до 05:00 щодня. Разом з цим скороченням метро продовжує своє курсування на годину.

Усі станції київського метрополітену тепер на мапі у додатку "Київ Цифровий". Тепер можна переглядати графік роботи станцій, пересадки на інший транспорт і зберігати схему метро. Також доступний актуальний розклад руху поїздів.

46 підземних станцій столичного метро укомплектували додатковими розкладними стільцями, ковдрами та матрацами, якими мешканці та гості Києва можуть скористатися під час повітряних тривог.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua