На Троєщині місцеві жителі вирішили боротися з п’яними, що приходять до укриття

На Троєщині місцеві жителі вирішили боротися з п'яними, що приходять до укриття.

На Троєщині місцеві жителі вирішили боротися з п’яними, що приходять до укриття. Фото: t.me/dnipropetrovskaODA

Один із мешканців багатоповерхівки на Троєщині вирішив не впускати в укриття п’яних та перевіряти у людей паспорти. Розгорівся конфлікт.

Конфліктна ситуація сталася з приводу укриття на вулиці Вікентія Беретті. Одна жінка вирішила, що п’яним – не місце у укритті, і вона їх просто туди не пускатиме. Також «активістка» вирішила перевіряти документи у всіх, хто приходить до укриття.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Сусідам не сподобалися такі вимоги, причому навіть ті, хто не зловживає випивкою, обурилися такому контролю з боку місцевої мешканки.

Одна з інших жінок, які мешкає на Вікентія Беретті, написала скаргу до групи для місцевих «Троєщина», повідомляє Bigkyiv. За її словами, неадекватна людина загрожує, що викликатиме поліцію і перевірятиме документи, причому жодних законних підстав, щоб це робити, у «активістки» немає — вона лише з колегами організувала це укриття, і тому вирішила, що вона має право встановлювати там свої правила.

І навіть займати місце у цьому укритті можна лише з дозволу «активістки» — тому що “ми тут, як сім’я і тут все наше». Насправді укриття не її, а державне — наголошує жінка-опонент.

Автор скарги до групи додала наприкінці: “Коротше, терпіння всім, якщо зустрінете те бидло. Не ведіться на провокації, бережіть нерви. В ідеалі, поставити їх на місце треба, бо то реально жесть”.

Нагадаємо, у Києві буде цілодобовий доступ до укриттів у навчальних закладах.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua