На Троєщині у парку розчистили усі озера (ФОТО, ВІДЕО)

В зоні відпочинку розташовані три водних об’єкти

На жилому масиві Троєщина розчистили акваторію водних об’єктів у парковій зоні. Про це розповів голова Деснянської районної державної адміністрації у Києві Дмитро Ратніков, передають Pro-KYIV.in.ua.

Зона відпочинку під назвою «Я люблю мій парк» розташована вздовж проспекту Шухевича. Ця локація на Троєщині має три штучно створені водойми, облаштовані місця для рибалок, альтанки та спортивний майданчик.

«Я люблю мій парк» — перлина Троєщини, краще місце для відпочинку душі та насолоди для очей. Місце, де ми набираємось сил для подальшої боротьби за безпечне майбутнє України!» — прокоментував нові оприлюднені фото зони відпочинку Ратніков.

Голова Деснянської районної державної адміністрації оприлюднив відео, як у парку на Троєщині чистили озера. Посадовець подякував за допомогу комунальному підприємству «Плесо» та наголосив на спільній відповідальності за охайністю та благоустроєм паркових зон у Києві.

«Ось так за допомогою машини-амфібії розчищають водну акваторію території «Я люблю мій парк», — зазначили у дописі до відео в Деснянській райдержадміністрації. 

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua