На війні загинув автор книги спогадів «Останні посмішки Іловайська» Олександр Кузенков

Фото: Київський університет імені Бориса Грінченка/Facebook

На фронті на Донеччині загинув автор книги спогадів "Останні посмішки Іловайська" Олександр Кузенков (творчий псевдонім – Позивний “Хорт”).

Про це повідомили на сторінці у Facebook Київського університету імені Бориса Грінченка. Випускником цього вишу був Олександр, навчався на факультеті журналістики.

У повідомленні зазначається, що Кузенков загинув 20 грудня 2022 року у бою під Бахмутом.

"Олександр Кузенков залишиться в нашій пам’яті як Людина щира та відкрита, творча, чуйна, з незламним характером, силою волі, мужністю, невичерпною енергією та активною громадянською позицією", йдеться у дописі університету.

Однокурсниця Дар'я Пічкур згадує Сашка завжди усміхненим, дуже добрим. За спогадами друзів він ніколи не опускав руки, завжди йшов тільки вперед.

Спогади Кузенкова "Останні посмішки Іловайська" вийшли друком у видавництві "Орієнтир" 2017 року. Оповідання про піт, кров, дружбу, життя та смерть,адресоване передусім молодому поколінню для формування правильних ідеологічних ідеологічних цінностей, зазначено в анотації до книги. Увесь наклад був розкуплений.

"Наш захисник міг стати відомим журналістом, письменником, поетом. Однак у важкі часи для країни він взяв до рук зброю та пішов захищати Україну від російських загарбників… Київський університет імені Бориса Грінченка поділяє горе й біль непоправної втрати, висловлює щирі співчуття друзям, рідним та близьким Олександра", — зазначається у повідомленні.

Що відомо про загибель журналістів і письменників унаслідок російської військової агресії

У листопаді минулого року стало відомо, що щонайменше 43 працівники ЗМІ загинули внаслідок повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Про це повідомила Національна спілка журналістів України.

Унаслідок ракетного удару, який Росія завдала по Києву увечері 28 квітня, загинула співробітниця Радіо Свобода. Російська ракета потрапила у її будинок.

1 березня збройні сили Російської Федерації завдали два ракетні удари по Київській телевізійній вежі, внаслідок чого загинули п’ятеро людей, в тому числі оператор телеканалу Київ.Live Євген Сакун.

Відеооператор телеканалу "Прямий" Олексій Юрченко, який захищав Україну з початку повномасштабного вторгнення РФ, загинув у боях в Харківській області 9 вересня

6 грудня у Харкові поховали дитячого письменника Володимира Вакуленка, вбитого окупантами в Ізюмському районі на Харківщині.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua