На в’їзді в Ірпінь повністю перекриють дорогу

Ремонт дороги. Фото: УНІАН

Вже з 6 вересня дорогу на в'їзді в Ірпінь на Київщині повністю перекриють через капітальний ремонт.

Про це попередив перший заступник ірпінського міського голови Андрій Кравчук.

Поліція та комунальники напрацьовують тимчасову схему дорожнього руху, яка з'єднуватиме місто з Бучею через інші населені пункти.

"Дорога перекриватиметься повністю. До завершення робіт варіантів пройти або проїхати взагалі не буде", — наголосив Кравчук.

Він розповів, що побудують кільцеву розв'язку біля залізничного переїзду, капітально відремонтують мостову споруду. Капремонт продовжиться по Гостомельському шосе до перетину з Котляревського та Северинівської.

Також організують ще дві кільцеві розв'язки, усі електродроти перекладуть під землю та замінять опори. Завершити роботи планують до кінця року.

Що відомо про відновлення Ірпеня після військової агресії РФ

У травні 2023 року стартувало комплексне відновлення пошкоджених війною приватних будинків в Ірпені біля ЖК "Ірпінські Липки". Зокрема, це будинки на перетині вулиці Багірова та Гостомельського шосе.

За кошти, зібрані на платформі UNITED24, відбудують 18 житлових будинків у 5 населених пунктах — Ірпені, Бородянці, Гостомелі, селах Бузова та Мила.

У березні Ірпінь відвідала місія ЄС, щоб перевірити відбудову житлових об’єктів за програмою "Віднови ДІМ", кошти на яку виділив Євросоюз.

Протягом 2022 року в Ірпені повністю відновили 308 багатоповерхових і 120 приватних будинків, які були пошкоджені внаслідок російської військової агресії.

Під час бойових дій навесні 2022 року Ірпінь був зруйнований на 75 відсотків. Понад 10 тисяч людей залишилися без житла. У місті непридатними для проживання визнали 37 багатоквартирних будинків.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua