На Житомирщині офіцер жорстоко побив солдата ногами: подробиці скандалу

На Житомирщині офіцер жорстоко побив солдата ногами.

На Житомирщині офіцер жорстоко побив солдата ногами. Фото: соцмережі

Одна з військових частин Житомирської області потрапила у масштабний скандал через жорстоке побиття молодшим лейтенантом солдата-строковика.

Все, що сталося, було записано на камеру мобільного телефону і згодом потрапило до соціальних мереж. Після резонансу, який дане відео викликало у суспільстві, офіцер вибачився, але заявив, що «алкоголю в армії немає місця» і саме через це він покарав солдата.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Відео потрапило до мережі

Коротке відео, на якому видно, як досить міцний чоловік б’є іншого ногою по тулубу, потрапило до соціальних мереж і швидко викликало резонанс.

Згодом ці кадри отримали опис — стало відомо, що солдата-строковики жорстоко б’є офіцер. Інцидент відбувається в одному із навчальних центрів у Житомирській області, а саме у 190 навчальному центрі у смт Гуйва.

Варто зазначити, що на ролику видно й інших військовослужбовців, які спостерігають за побиттям солдата та не втручаються у те, що відбувається.

Особу офіцера швидко встановили – ним виявився командир 2-го взводу роти охорони Віктор Вітусевич.

Вибачення офіцера

Згодом з’явилося відео, на якому офіцер представився як Вітусевич Віктор Анатолійович. У своєму зверненні він вибачається за скоєне та зазначає, що причиною його вчинку став «алкоголь в армії». Слід зазначити, що підтвердження його слів немає.

— Я – молодший лейтенант буду з вами чесним. Я був неправий і готовий понести покарання, на яке я заслуговую. Але хочу сказати, що алкоголь в армії – це неприпустимо, це смерть на фронті, ризик для життя всього підрозділу, де б він не був. Був на навчанні чи в районі виконання бойових дій. Це неприпустимо, і це потрібно суворо забороняти. Я відповідатиму за свої дії, але це не змінить мого ставлення до алкоголю в армії, — повідомляє офіцер на відео.

Розвиток конфлікту

Після цього на офіційній сторінці 190 навчального центру Житомирського району смт Гуйва у соціальній мережі було опубліковано пост про те, що офіцера відсторонили від виконання службових обов’язків, а за цим фактом було розпочато розслідування.

Варто зазначити, що в мережі також з’явився аудіозапис, який був зроблений, ймовірно, під час конфлікту офіцера із призовником.

Судячи зі сказаного на записі, офіцер принижує і ображає солдата, а також загрожує йому тортурами. Також стає зрозумілим, що Вітусевич побив підлеглого не за вживання алкоголю, а за те, що той не попередив його про візит полковника.

Важливо: ця інформація не підтверджена! Аудіозапис містить ненормативну лексику! Прослухати його можна за посиланням.

Реакція українців

На цей інцидент гостро відреагували у суспільстві, а відео з побиттям солдата викликало величезний суспільний резонанс.

Зокрема, під постом про розслідування щодо поведінки офіцера з’явилися сотні гнівних коментарів – українці вимагають посадити Вітусевича до в’язниці.

Коментатори зазначають, що саме через таких офіцерів хлопці не хочуть іти добровольцями до армії та всіляко намагаються уникнути мобілізації.

На Житомирщині офіцер жорстоко побив солдата ногами.На Житомирщині офіцер жорстоко побив солдата ногами. Фото: соцмережі

На Житомирщині офіцер жорстоко побив солдата ногами. Фото: соцмережіНа Житомирщині офіцер жорстоко побив солдата ногами. Фото: соцмережі

На Житомирщині офіцер жорстоко побив солдата ногами. Фото: соцмережіНа Житомирщині офіцер жорстоко побив солдата ногами. Фото: соцмережі

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua