На зупинках транспорту у Києві облаштують укриття

647

Зареєстровано проєкт рішення Київради

У Києві на зупинках громадського транспорту пропонують облаштувати укриття на час повітряної тривоги. Відповідний проєкт рішення зареєстрували в Київській міській раді, передають Pro-KYIV.in.ua.

Згідно з документом про вжиття заходів щодо створення безпечних захисних конструкцій в межах зупинок наземного громадського транспорту у Києві в умовах воєнного стану, облаштування укриттів необхідно через вимогу обов’язкових зупинок транспорту під час повітряної тривоги.

В разі ухвали рішення Київрадою Департаменту транспортної інфраструктури Києва та комунальному підприємству «Київпастранс» доручать протягом місяця розробити перелік місць для облаштування укриттів на зупинках транспорту та розробити проєктно-кошторисну документацію. Департамент інформаційно-комунікаційних технологій Київради займеться підключенням нових укриттів на зупинках транспорту до Wi-Fi.

Нагадаємо, до Президента України Володимира Зеленського та мера Києва Віталія Кличка у петиціях звернулися з проханням скасувати вимоги обов’язкової зупинки громадського транспорту під час повітряної тривоги. Петиція до голови КМДА зібрала необхідну кількість голосів — звернення має розглянути Кличко. Петиція до Зеленського поки що набрала вкрай мало голосів.

Окрім того, кияни вважають, що у Києві необхідно скоротити тривалість комендантської години. Автор петиції Іван Мірошниченко обґрунтовує своє звернення до столичної влади тим, що громадський транспорт, на його думку, зарано припиняє свою роботу у Києві через комендантську годину. Петиція стрімко збирає голоси.

Раніше портал Pro-KYIV.in.ua повідомляв, що у Києві зафіксовані випадки ухиляння від участі в бойових діях проти російських окупантів серед військовозобов’язаних за допомогою «лікування». Про схему розповів лікар-нейрохірург. За його словами, військовозобов’язані намагаються отримати хірургічне втручання, щоб не іти до лав Збройних Сил України. Подробиці — в нашому матеріалі.

Читайте також та дивіться відео, як на Київщині під час повітряної тривоги сталося пограбування в ТРЦ.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua