Наловив риби на понад 220 тисяч гривень: поліція Київщини спіймала браконьєра

Фото: поліція Київщини / Facebook

Поліція Київщини зафіксувала факт незаконної риболовлі в Циблях Бориспілького району. Житель Фастівщини на Канівському водосховищі здійснював незаконний вилов риби сітками. Він завдав державі збитків на суму більше 220 тисяч гривень.

Як повідомляє у Facebook поліція Київщини, рибу та рибальське знаряддя правоохоронці вилучили. За фактом незаконного зайняття рибним, водним добувним промислом, дізнавачі Бориспільського управління поліції розпочали досудове розслідування за ч. 1 ст. 249 ККУ. За це рибалці загрожує від 17 тисяч до 51 тисячі гривень або обмеженням волі до трьох років.

Правоохоронці нагадують, що триває нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. Також діє заборона на пересування маломірних плавзасобів на водоймах під час воєнного стану.

Що відомо про правила рибальства та їхнє порушення на Київщині

У Київській області з 1 квітня діє щорічна весняно-літня заборона на вилов риби. Це необхідно для забезпечення сприятливих умов проходження нересту.

Перед цим діяла заборона на вилов риби на територіях зимувальних ям у водоймах Київщини.

З 9 грудня 2022 року в Україні почали діяти нові правила любительського і спортивного рибальства.

У лютому 2023 року в Україні вперше запровадили заборону на вилов щуки. Цей вид прісноводних хижаків заборонять виловлювати задля успішного відновлення їхньої популяції. Обмеження діяли у період нересту риби із 15 лютого до 31 березня.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua