Нараховували зарплати фіктивним працівникам. Судитимуть посадовців столичного медзакладу

Фото: Pixabay/Gergely Meszárcsek

До суду скеровано обвинувальний акт щодо п'ятьох посадовців медичного закладу Києва. Їх обвинувачують в нарахуванні 10 мільйонів гривень зарплати фіктивним працівникам. Про це повідомляють у Міністерстві внутрішніх справ.

Серед обвинувачених – директор закладу, три його заступники та головний бухгалтер.

"Аби заволодіти коштами місцевого бюджету, виділених на заробітну плату працівникам медзакладу, фігуранти вносили неправдиву інформацію до наказів про прийняття на роботу на різні посади осіб, які фактично у закладі не працювали та не виконували своїх посадових обов’язків. За такою схемою учасники оборудки незаконно нарахували та виплатили фіктивним працівникам понад 10 млн грн зарплати. Отримані в такий спосіб кошти розподілили між собою", — йдеться у повідомленні.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено, обвинувальний акт стосовно 5-ти фігурантів справи скеровано до суду.

Їм загрожує до дванадцяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Що відомо

  • Посадовцю одного з департаментів Київської обласної державної адміністрації повідомили про підозру за розтрату 1,5 мільйона гривень з бюджетних коштів, які були виділені на ремонт школи на Київщині.
  • Посадовця одного з держпідприємств Київщини підозрюють у службовій недбалості, що призвело до збитків на понад мільйон гривень. Начальник одного з цехів Державного спеціалізованого підприємства "Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами" підписав акт приймання–передачі спеціального обладнання не перевіривши наявність сертифіката відповідності та інші документи.
  • Голові сільради у Макарівському районі Київської області повідомлено про підозру у розтраті більше 400 тисяч гривень під час ремонту дороги. Роботи в повному обсязі не були виконані, але підозрювана підписала акт та довідку про вартість будівельних робіт з недостовірною інформацію.
  • Колишньому державному секретарю Міністерства закордонних справ України повідомили про підозру у службовій недбалості зі збитками держбюджету на 3 мільйони гривень.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua