Навчальні заклади Києва працюватимуть у змішаному форматі – КМДА

КИЇВ. 14 жовтня. УНН. З 17 жовтня заклади освіти Києва працюватимуть у змішаному форматі. Про це в Telegram повідомила Київська міська державна адміністрація, інформує УНН.

Цитата

«Заклади освіти Києва з 17 жовтня працюватимуть у змішаному форматі: доступні будуть і онлайн, і офлайн форми навчання», – ідеться у повідомленні.

Деталі

Це стосується закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти.

Як зазначили, ті, хто ходив раніше у школи, садочки або інші заклади освіти, зможуть за бажанням відновити офлайн навчання. Проте ті, хто не може або не хоче наступного тижня ходити до закладу освіти, можуть навчатися дистанційно.

«Заклади освіти працюватимуть офлайн, а от чи відправляти туди дітей, чи залишити їх вдома на дистанційці – вирішуватимуть батьки», – додали в КМДА.

Нагадаємо

Перший заступник міністра освіти і науки України Андрій Вітренко повідомив, що наступного тижня формат навчального процесу визначатимуть місцева влада та директори шкіл.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua