Навчальний рік у Києві: Кличко розповів, які школи відкриються 1 вересня

Фото: Віталій Кличко / Telegram

​​У Києві у понад тисячі школах і дитсадків перевірили укриття. Складено акти оцінки 67 відсотків укриттів при закладах освіти. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко під час серпневої конференції освітян.

Мер Києва Віталій Кличко оглядає укриття в одному з навчальних закладів Києва. Фото: Віталій Кличко / Telegram

За його словами, у столиці для очного навчання дітей відкриють тільки ті школи, де облаштовані найпростіші укриття. Заклади ж, в яких і поруч з якими немає укриттів, працюватимуть в онлайн форматі.

Мер Києва Віталій Кличко оглядає укриття в одній зі столичних шкіл. Фото: КМДА

"Ще раз наголошую – облаштування укриттів у наших школах та садках – це найголовніше питання в підготовці навчальних закладів. Бо йдеться про життя та здоров’я наших дітей. Тому прошу серйозно поставитися до цього питання", – підкреслив Віталій Кличко.

Що відомо

  • У Києві завершили обстеження всіх комунальних освітніх закладів на наявність укриттів. Рекомендовано до відкриття з 1 вересня 740 шкіл та дитсадків, повідоми у Київській міській військовій адміністрації.
  • Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що навчання в Україні має розпочатися за можливості за графіком 1 вересня, при цьому захисні споруди, зокрема бомбосховища, мають бути підготовленні до використання в разі загрози.
  • Верховна рада на час воєнного стану зупинила дію низки положень законів щодо загальної середньої освіти. Таким чином навчальний рік не обов’язково починатиметься 1 вересня і триватиме 175 днів.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua