Незважаючи на поширену риторику про те, що найкращий вік це 20 років, для більшості людей насправді вони не такі вже й хороші.
Учені визначили, у якому віці людина найщасливіша / pixabay.com
Люди часто бувають впевнені, що 20 років — це найкращі роки життя, але, згідно з новим дослідженням, це не так. І, що ще більш дивно, більшість людей не розквітають по-справжньому ні в 30, ні навіть у 40 років.
Нове дослідження показало, що люди дійсно починають жити у віці 50 років, пише Yourtango.
Глобальне дослідження процвітання вивчало зв’язок між щастям і віком, у якому люди починають почуватися задоволеними своїм життям. Дані були зібрані на основі опитувань більш ніж 200 тис. осіб у більш ніж 20 країнах.
Відео дня
Дослідники виявили, що в середньому молоді люди у віці від 18 до 29 років зазнають труднощів зі своїм щастям, фізичним і психічним здоров’ям, сприйняттям свого характеру, пошуком сенсу життя, якістю своїх стосунків і фінансовою безпекою. Це не зовсім схоже на процвітання.
Читайте також:
Як зрозуміти, що ваш собака щасливий: ветеринари назвали 6 головних ознак
Як змусити цвісти жіноче щастя: флорист назвав найрозповсюдженіші помилки при догляді
Названо улюблене запитання Джеффа Безоса на співбесіді: психологи вважають його геніальним
Учені визначили, що у більшості учасників був відносно низький рівень процвітання до 50 років. У цьому випадку процвітання визначається як «відносне досягнення стану, в якому всі аспекти життя людини хороші, включно з контекстами, в яких вона живе».
Багато дорослих поколінь Z провели підліткові роки, слухаючи, який вигляд має мати доросле життя. Тепер, ставши дорослими, багато хто виявив, що маркери того, що означає бути успішним дорослим, більше не доступні.
Вони не можуть дозволити собі купити будинок, багато хто не може знайти високооплачувану роботу, а ідея шлюбу і сім’ї постійно відкладається. Однак проблема завжди полягала в тому, щоб життя непередбачуване, і час у всіх різний.
При цьому щастя в житті перебувають під контролем самої людини, вважають учені.
Дослідники зазначили, що людина може почати активно працювати, щоб знайти щастя і поліпшити благополуччя. «Один зі способів зробити це — зосередитися на своїх стосунках», — констатували вчені.
Згідно з Глобальним дослідженням щастя, людські зв’язки мають вирішальне значення для хорошого життя. Люди, які беруть участь у релігійному або громадському житті, як правило, повідомляють про вищий добробут, як і ті, хто живе з іншими або регулярно розділяє трапези.
При цьому вчені зазначили, що не всі аспекти людина може контролювати. Однак вона може контролювати свої власні дії. «Замість того, щоб загрузнути у відчаї, ви можете обрати час, проведений із людьми, яких ви любите і які вам дорогі», — порадили вчені.
Інші новини про те, як бути щасливим
Раніше ресурс New Trader U назвав десять речей, від яких варто звільнитися, щоб стати сильнішою та щасливішою версією себе. Однією з таких речей є схильність догоджати людям.