Не ігнорувати сигнал тривоги: у КМДА закликають киян бути особливо обережними цього тижня

УНІАН

Цього тижня через високу загрозу ракетно-бомбових обстрілів армією РФ великих міст, зокрема, і Києва, столична влада закликає киян дотримуватися заходів безпеки, а у разі сигналу повітряної тривоги негайно йти в укриття.

Про це наголошують у Київській міськдержадміністрації.

У відомстві нагадали, що цього року наша держава відзначає День Незалежності в умовах воєнного стану і під загрозою можливих обстрілів. Зокрема, через це у Києві заборонили будь-які масові заходи.

"У найближчі дні можливі загрози нанесення військами РФ ракетно-бомбових ударів по центрах прийняття рішень, військових об’єктах, об’єктах оборонної промисловості, критичної інфраструктури та розташованих поруч житлових масивах, а також об’єктах, що забезпечують життєдіяльність населення під час відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України. Будь ласка, за перших сигналів тривоги одразу прямуйте в укриття, уникайте масових скупчень людей, будьте особливо відповідальними щодо дотримання комендантської години", — наголошують у КМДА.

Що відомо

  • Проведення масових заходів у Києві в період з 22 до 25 серпня заборонено у зв'язку з високою ймовірністю ракетних обстрілів міста російськими військовими.
  • У Стратегічному командуванні Збройних сил України допускають обстріл українських міст російськими військовими. За їхніми даними, Росія концентрує біля кордонів з Україною та на окупованих територіях велику кількість транспортно-пускових контейнерів із ракетами до комплексів С-300.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua