Не лише без світла, а й води. Жителям Київщини радять робити запаси

Фото: УНІАН

Через планові та аварійні відключення електроенергії після чергових ракетних обстрілів росіянами 31 жовтня в Київській області можуть спостерігатися перебої з водопостачанням.

Про це повідомляє голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

За його словами, жителям Київщини варто запастися як питною, так і технічною водою.

Фото: Олексій Кулеба/telegram

Напередодні голова КОВА повідомив, що через аварійні відключення електроенергії на Київщині спостерігаються проблеми з мобільним зв'язком. Тож жителі повинні дотримуватися певного алгоритму дій, що робити у разі відсутності доступної мобільної мережі.

Що відомо

  • У Бучі завершують ремонт свердловин та монтаж ліній резервного живлення. У місті підключають потужні генератори для заживлення 7 свердловин, що даватимуть стабільний тиск в систему, і не будуть залежати від відсутності електроенергії
  • Міжнародний комітет Червоного Хреста надасть понад 45 мільйонів гривень на реконструкцію пошкодженої внаслідок російської агресії каналізаційної мережі Ірпеня та інших господарчих об'єктів Ірпіньводоканалу на Київщині.
  • Для жителів Київської області вдосконалили графіки стабілізаційних відключень електроенергії. У ДТЕК "Київські регіональні електромережі" повідомили, що для зручності клієнтів на сайті компанії додали пошук можливого відключення за назвою населеного пункту.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua