«Не порушуйте закон»: комендантська година у Києві у новорічну ніч не скасовується — КМВА

Фото ілюстративне: Єлизавета Серватинська/Суспільне

У Києві не скасовуватимуть комендантську годину на Новий рік та Різдво. Вона діятиме з 23:00 до 05:00. Пересуватись містом на транспорті чи пішки без спецперепустки заборонено. Таке нагадування для містян оприлюднила Київська міська військова адміністрація.

Там вкотре уточнили, що у суботу, 31 грудня, метрополітен у столиці працюватиме до 22:00. Наземний транспорт до 22:30.

Також з міркувань безпеки великих святкувань у місті не планується. Головна ялинка країни сяятиме протягом дня в Новий рік, 31 грудня та на Різдво.

Під час повітряної тривоги новорічну ялинку не підсвічуватимуть. У будні дерево сяятиме з 17:00 до 22:00.

У КМВА також нагадали, що на період дії воєнного стану на території України та 30 днів після його припинення чи скасування на території Києва заборонено продаж і запуск феєрверків, салютів та інших піротехнічних засобів. Містян закликають бути відповідальними і дотримуватись усіх вимог і розпоряджень столичної влади.

Що відомо про обмежувальні заходи у Києві та області під час свят

Щодня у Києві діє комендантська година з 23:00 до 05:00. У цей час заборонено перебувати на вулиці, але можна дійти до найближчого укриття у випадку оголошення повітряної тривоги. Переміщатись містом на транспорті чи пішки без спецперепустки заборонено. Порушників затримуватиме поліція.

Жителі Києва зверталися до столичної влади з проханням скасувати комендантську годину у новорічну ніч і збирали підписи під відповідною петицією. У КМДА відповіли, що комендантська година на території Києва затверджується відповідно до рішення командування ЗСУ.

У Києві правоохоронці перевірятимуть, чи не продають піротехнуку на ринках та у роздрібно-торговельних мережах. Порушникам загрожує адміністративна та кримінальна відповідальність.

На території Київської області під час воєнного стану також заборонили продаж та використання піротехніки — феєрверків, бенгальських вогнів, петард.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua