Не варто пити каву відразу після пробудження: названо вагому причину

Краще каву споживати тоді, коли рівень гормону стресу не такий високий.

Краще каву не пити вранці / колаж УНІАН з фото pixabay.com

Кава, користь і шкода якої не раз обговорювалися, вкотре опинилася у центрі уваги. Цього разу розглядається така тема — чому ж цей напів не варто пити зранку.

Після пробудження у людини максимального рівня досягає гормон стресу — кортизол, а кава впливає на вироблення цього гормону, йдеться на iflscience.com.

«Кава дійсно стимулює вироблення кортизолу, який вже досягає максимального рівня, коли ми прокидаємось, хоча цей ефект, здається, менший у тих, хто регулярно п’є каву», — зазначається у матеріалі.

Відео дня

Журналісти зазначили, що, випивши каву зранку, людина може не отримати від неї повної користі й тому, можливо, краще відкласти споживання напою на час, коли рівень кортизолу знизиться.

Читайте також:

Дізнайтеся правду про себе: нова оптична ілюзія розкриває важливі риси характеру

Не заводьте псів-«демонів»: які породи гірше піддаються дресуванню

Цікаві новини про каву — сьогодні це варто знати

У результаті численних досліджень вчені дійшли висновків, що найкорисніший кавовий напій — це фільтр-кава. Його готують методом одноразового протоку води через мелену каву, поміщену в фільтр. Вода просочується через порошок, насичується всіма найкорисніші речовини, потім кавову гущу викидають. 

Хоч такий напій і вважають найкориснішим, але зловживати ним не варто. Запам’ятайте — норма кофеїну для здорової людини на день становить 400 міліграмів (це приблизно дві-три чашки кави).

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua