Негода знеструмила ділянку залізниці: які київські потяги затримуються

На рух кільцевої електрички негода не вплинула

Деякі поїзди в напрямку до Києва чи навпаки затримуються через несприятливі погодні умови, які призвели до знеструмлення ділянки залізниці. Як повідомляють Pro-KYIV.in.ua, таку заяву зробили в «Укрзалізниці».

Зокрема повідомляється, що із затримкою на 2 год 11 хвилин відправився поїзд №732 Київ — Запоріжжя, на який мали пересісти пасажири.

Також затримався на 35 хвилин поїзд №715 Київ — Перемишль.

Повідомляється про затримку на 1 год 33 хвилини поїзду №701 Київ — Вінниця, на 47 хвилин поїзду №722 Київ — Харків і на 1 год 9 хвилин потягу №36 Одеса — Пшемисль.

Поїзд №2 Івано-Франківськ — Харків рухається із затримкою на 1 год 50 хвилин, а поїзд №259 Івано-Франківськ — Суми затримується на 1 год 30 хвилин.

Також із затримкою їдуть приміські поїзди у Фастівському напрямку.

У повідомленні «Укрзалізниці» зазначається, що негода не вплинула на рух кільцевої електрички.

Як повідомляли раніше Pro-KYIV.in.ua, на Київщині згоріли цех, автомобіль та десяток холодильників. Одна з пожеж сталася у Вишгородському районі. В селі Пірново горіло виробниче приміщення, розташоване на вулиці Київській. Вогонь гасили рятувальники з пожежних частин Вишгороду та села Нові Петрівці. На ліквідування пожежі витратили майже чотири години. Подробиці надзвичайної ситуації не повідомляють. Ще одна пожежа виникла у Броварському районі. В селищі міського типу Велика Димерка на вулиці Соборній горіло сміття.

Читайте на порталі Pro-KYIV.in.ua: в мерії Києва розповіли про реабілітацію дітей з інвалідністю. Столичний центр реабілітації працює у штатному режимі з дотриманням вимог воєнного стану. Послуги у закладі надають як маленьким мешканцям Києва, так і дітям-переселенцям. З початком повномасштабного вторгнення російських окупантів з Києва до країн Євросоюзу представники столичної влади евакуювали понад три тисячі родин, які виховують дітей з інвалідністю.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua