«Нема такої держави»: у Києві таксист переконував пасажирів, що України «не існує» (аудіо)

Фрагмент розмови вдалося записати на аудіо.

В Києві знайшли таксиста-українофоба / фото flickr.com/Automobile Italia

У Києві водій одного з популярних сервісів таксі переконує пасажирів, що України «не існує». Фрагмент пропагандистського монологу таксиста опублікував у своєму Instagram спортсмен Олександр Микитенко.

За його словами, він викликав таксі для батьків своєї дівчини через сервіс Bolt. За кілька хвилин прибув водій Дмитро. Під час поїздки водій раптом почав розмову про політику, а згодом й зовсім заявив, що «України не існує». Частину розмови пасажирам вдалося записати на аудіо. 

«Історик-водій почав розповідати дуже і дуже цікаві речі про те що, «Україна — ета транзітная зона мєжду Європай і Расієй», та багато інших цікавих речей. На жаль багато фактів з цього дуже довгого і «захоплюючого» монологу задокументувати не вдалось, але вдалось записати на аудіозапис апогей всього монологу, де чітко сказано «Україна — ета нє гасударство, нєт такова гасударства», а також «как такавова гасударства нєт», — розповів Олександр.

Фрагмент аудіо дійсно підтверджує слова Олександра. Спортсмен просить розголосу та вимагає реакції від сервісу, який взяв на роботу такого водія.

У Києві таксист розповідає пасажирам, що «України не існує»

В Одесі син вбив кухлем прикуту до ліжка матір

У Києві врятували їжака, який невдало відкрив «пляжний сезон» на Оболоні (відео)

Екс-правоохоронці торгували секретною інформацією: у Києві накрили «детективне агентство» (фото)

Суд в Україні вперше виніс вирок митрополиту УПЦ МП

Доповідали про Бахмут: СБУ затримала ворожих інформаторів (фото)

Інциденти з «ватниками»

Подібні інциденти, на жаль, інколи трапляються в Україні. Нещодавно в Одесі виявили таксиста, який розповідав пасажирам про «геніальність» російського президента Володимира Путіна та висловлював підтримку військовому вторгненню РФ в Україну.

«Зашкварюється» й молодь. Наприклад, 21-річна українка у листопаді заявила, що народитися в Україні — її найбільша помилка. Водночас Росію вона дуже любить, і мова країни-окупанта їй дається краще, ніж українська. А в Івано-Франківську інша «ватниця», заявила, що Росія точно переможе та пояснила, що просто «думає реалістично».

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua