«Непотрібні»: у Києві «прикрасили» автомобілі ООН

"Непотрібні": у Києві "прикрасили" автомобілі ООН

Фото: twitter.com/yo_syp Автомобілі ООН в Києві

На автостоянці кілька позашляховиків ООН доповнили оцінкою ефективності організацій, використовуючи відповідний напис.

У Києві невідомі наклеїли на автомобілі ООН плакати англійською — «Непотрібні». Відповідні фото в Twitter опублікував користувач Йось.   «Вчора в Україні Росія спричинила найбільшу техногенну катастрофу за останні десятиліття. Тисячі людей залишилися без даху над головою, усі потребували допомоги. Зараз, наступного дня, на одній із київських автостоянок досі стоять «кілька» позашляховиків ООН та ВООЗ. «Кілька» білих чистих позашляховиків… Жодного вандалізму, лише висловлення позиції», — йдеться у дописі.
  На опублікованих фото можна побачити, що невідомі приклеїли плакати з надписом «seless» після літери U, внаслідок чого утворилось слово «Useless» — «Непотрібні» або «Некорисні».

Користувачі соцмережі підтримали таке висловлення позиції невідомих активістів. Вони зазначили, що позашляховики ООН постійно стоять на парковці без діла, а могли б приносити користь.  

"Непотрібні": у Києві "прикрасили" автомобілі ООН

 

Нагадаємо, в ніч на 6 червня росіяни підірвали дамбу Каховської ГЕС. В результаті гідроелектростанція була повністю знищена хвилями Каховського водосховища. Близько 80 населених пунктів знаходяться в зоні підтоплення. Триває евакуація населення. Загалом у критичній зоні на правому березі Дніпра перебувають 16 тисяч людей.
На тлі підриву росіянами греблі Каховської ГЕС, ООН, метою якої є підтримання та зміцнення миру, відзначала день російської мови. Скандальний твіт організації викликав обурення серед українців.

В ООН підрив Каховської ГЕС назвали катастрофою

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua