Невдовзі у Києві можна буде розрахуватися за проїзд банківською карткою

Фото: КМДА

Із жовтня в столиці стане доступною оплата проїзду у всіх видах громадського транспорту банківською карткою. Зараз система тестується в закритому режимі. Про це повідомляє заступник голови КМДА Петро Оленич.

"Для оплати проїзду достатньо буде прикласти банківську карту або гаджет з функцією безконтактної оплати до валідатора. Вони отримали всі необхідні налаштування", — каже Оленич.

За його словами, щоб підтвердити оплату за проїзд, потрібно буде сказати контролеру останні 4 цифри своєї картки, щоб транзакцію можна було ідентифікувати. Або показати списання в будь-якому банківському додатку.

Сервіс дозволить користуватись і карткою киянина. Валідатори автоматично будуть перевіряти чи прив’язана до неї пільга. Оплата через додаток "Київ Цифровий" також працюватиме.

Повноцінно запустити систему планується у жовтні, зазначив Петро Оленич.

Що відомо

  • Київська влада підтримала пропозицію киян запровадити оплату за проїзд банківсткою карткою в усіх видах громадського транспорту. Відповідна петиція зібрала необхідну кількість голосів та розглянута мером Віталієм Кличком.
  • 16 травня у Києві відновили електронну оплату за проїзд у комунальному громадському транспорті: як у метро, так і у наземному. Сплачувати за проїзд пасажири зможуть транспортними картками, через платіжні додатки та мобільний додаток "Київ цифровий".
  • Після повернення оплати за проїзд у громадському транспорті Києва, тарифи залишилися на тому ж рівні, що були до початку вторгнення Росії
  • З 24 лютого від початку повномасштабного вторгнення Росії, громадський транспорт у столиці працював безоплатно.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua