Незабаром розпочнеться розчищення озера Синього на Виноградарі

Незабаром розпочнеться розчищення озера Синього на Виноградарі.

Незабаром розпочнеться розчищення озера Синього на Виноградарі. Фото: t.me/vichirniykyiv

Популярна у мешканців житлового масиву Виноградар зелена зона відпочинку знаходиться біля озера Синє. Озеро сильно обміліло. Міська влада розпочне заходи щодо порятунку цієї важливої для мешканців Києва водойми.

Падіння рівня води в Синьому озері характеризується як катастрофічне обмілення. Площа водоймища значно зменшилася, пересохла з’єднувальна протока, що призвело до того, що колись єдине озеро стало двома розділеними водоймищами, рівень води в яких продовжує постійно падати.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Влада провела наукове дослідження причин лиха, повідомляє «Вечірній Київ» з посиланням на начальника Управління екології та природних ресурсів КМДА Олександра Возного. Причини ці мають природний і техногенний характер.

Ухвалено рішення розчистити озеро на глибину 5 метрів для розкриття ґрунтових джерел. Це дозволить збільшити приплив води та покращить екологію водойми. Також розчистять з’єднувальну протоку та об’єднають озеро в кільце, щоб вирівняти рівень води та уникнути застою води.

Нагадаємо, незважаючи на воєнний стан, що триває в країні, в Києві поступово йде благоустрій набережної річки Почайна — будівництво і озеленення.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua