Нині близько 60% киян без світла. У столиці діють екстрені обмеження електроенергії

Фото: AP

У Києві частково відновили електропостачання після ракетної атаки РФ, проте у місті діють екстрені обмеження. Нині без світла залишаються близько 60% киян. Про це повідомили у ДТЕК Київські електромережі.

Cтаном на ранок 24 листопада, відновили подачу електроенергії на об’єкти критичної інфраструктури: перш за все, водопостачання та лікарень. Фахівці продовжують працювати над подачею електроенергії на середні об’єкти теплопостачання.

За ніч відремонтували 2 транзитні лінії, що подають напругу на лівий берег Києва. Нині енергетики ремонтують пошкоджені лінії, аби відновити подачу електроенергії для частини побутових споживачів, які лишаються без світла відучора.

"Ситуація в енергосистемі після чергового терористичного ракетного удару Росії є вкрай складною. Енергетики цілодобово роблять все можливе, щоб якомога швидше у людей з’явилось світло", — зазначено в повідомленні.

Що відомо

  • Росія 23 листопада завдала масованого ракетного удару по території України. Внаслідок цього у всіх регіонах запровадили аварійні відключення світла.
  • Станом на ранок 24 листопада, без електропостачання в режимі аварійного відключення залишалось 25% житлового фонду столиці після ракетного обстрілу РФ 23 листопада.
  • У всіх районах Києва вже відновили водопостачання. Але потрібен час, щоб система запрацювала на повну потужність, зазначив мер Віталій Кличко.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua