Нова важлива каналізаційна станція невдовзі почне працювати у Києві (ФОТО)

Як виглядає новий об’єкт Бортницької станції аерації

У Дарницькому районі Києва завершують будівництво насосної станції першого підйому в рамках реконструкції Бортницької станції аерації. Про результати інспекції інфраструктурного об’єкту розповів заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Петро Пантелеєв, передають Pro-KYIV.in.ua.

Будівництво насосної станції першого підйому на Позняках є надзвичайно важливою частиною реконструкції столичної системи відведення стоків. Попри те, що у Києві та в усій країні зараз фінансовим пріоритетом є оборона, у столиці завершують критично необхідні проєкти, розпочаті до повномасштабного вторгнення російських військ.

«Каналізаційна насосна станція на Позняках наразі працює з підвищеним навантаженням. Після запуску цього обладнання система приймання та очищення стоків працюватиме більш збалансовано», – запевнив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв

Під час будівництва нової насосної станції використовують найсучасніші технології і значну кількість іноземного обладнання. Добова продуктивність нової станції становитиме 600 тисяч кубометрів. Окрім того, сучасне насосне обладнання підвищить енергоефективність. Енергоефективні заходи дозволять зменшити витрати на транспортування стоків на третину.

Раніше портал Pro-KYIV.in.ua повідомляв, що у Києві та низці інших регіонах опалювальний сезон планують розпочати вчасно. Про це за підсумками наради з мерами міст заявив міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов. Наразі середній рівень підготовки українських міст до початку опалювального сезону становить близько 60%. Для Києва вибудували дорожню карту проходження опалювального сезону. Окрім того, Києву з державного бюджету виділили додаткові кошти. 

Читайте також, що Київ готується до опалювального сезону в умовах воєнного стану в посиленому режимі.


Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua