Новий етап ремонту вул. Митрополита Липківського. Як курсуватиме громадський транспорт

Ремонт дороги (ілюстративне). Фото: «Київавтодор»/Facebook

У Києві триває капітальний ремонт дороги на вул. Митрополита Василя Липківського. Новий етап оновлення дорожнього полотна стартує на ділянці від вул. Стадіонної до вул. Кавказької. Через роботу комунальників внесені зміни в роботу громадського транспорту.

Про це йдеться у повідомленні Київської міської державної адміністрації.

Зокрема, завтра, 3 серпня, закриють проїзд тролейбусів на ділянці від вул. Січеславської до Солом’янської площі.

Тролейбус № 3 курсуватиме за змінами, тож маршруту присвоїли № 3-А. Рух відбуватиметься:

від Залізничного масиву до вул. Солом’янської за власним маршрутом, далі – просп. Повітрофлотський – вул. Івана Огієнка – вул. Георгія Кірпи – вул. Січеславська – вул. Митрополита Василя Липківського – вул. Гетьмана Павла Скоропадського, далі за власним маршрутом.

Також зміни руху стосуються маршрутних таксі №№ 171, 198, які об’їжджатимуть район дорожніх робіт.

Маршрутки курсуватимуть: вул. Солом’янська – просп. Повітрофлотський – вул. Івана Огієнка – вул. Георгія Кірпи (у зворотному напрямку вул. Січеславська) – вул. Митрополита Василя Липківського (у зворотному напрямку вул. Гетьмана Павла Скоропадського).

Що відомо про ремонт доріг у Києві

Наприкінці травня на вул. Митрополита Липківського розпочали капітальний ремонт дорожнього покриття. Рух транспорту частково обмежували до 15 липня. На першому етапі асфальт оновлювали на ділянці від вул. Гетьмана Скоропадського (колишня вул. Льва Толстого) до вул. Г. Кірпи. 15-16 липня змінювали рух двох маршрутів тролейбусів через капітальний ремонт вул. Митрополита Василя Липківського.

У столиці триває капітальний ремонт проспекту Володимира Івасюка. Нині дорожники почали роботи на ділянці від вул. Приозерної до вул. Набережно-Рибальської.

У столиці на проспекті Воскресенському, на частині вулиці Ентузіастів, на вулиці Щербаківського обмежать рух транспорту до 30 вересня.

Із 13 червня розпочалася реконструкція Дегтярівського шляхопроводу. Орієнтовно роботи триватимуть до 30 листопада.

У тунелі на Севастопольській площі з 27 липня до 27 серпня частково обмежать рух транспорту – дорожники ремонтуватимуть асфальтове покриття.

До кінця року в Києві завершать капітальний ремонт п'яти вулиць та розпочнуть реконструкцію двох розв'язок.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua