Новий реабілітаційний простір для військових у столиці готується прийняти до 1000 бійців на рік

Реабілітація військових. Фото: Суспільне

Майже 1000 поранених бійців щорічно зможуть проходити відновлення в новому реабілітаційному просторі Києва. На початку наступного року його планують відкрити на базі Інституту травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

Хірургічне лікування та стаціонарне відновлення поранених із бойовими травмами відбуватиметься в одному медичному закладі.

"Пропускна спроможність Інституту дозволить надавати послуги з активної реабілітації 1 000 поранених на рік (включаючи амбулаторну допомогу)", — йдеться у повідомленні відомства.

Оновлення відділення реабілітації Інституту травматології та ортопедії відбувається за сприяння благодійників.

"Офіційним стартом проєкту стало підписання 4 серпня тристороннього меморандуму між Міністерством охорони здоровʼя України, Інститутом травматології та ортопедії НАМНУ та Благодійним фондом родини Довгих "Можемо разом", — сповіщає пресслужба МОЗ.

Що відомо про реабілітацію військових у Києві та області

У Києві 38 комунальних медичних закладів цього року підписали договір із Нацслужбою здоров’я України щодо надання послуг реабілітації дорослим і дітям.

Київ продовжує реалізовувати проєкти реабілітації та реінтеграції ветеранів. У цьому допомагає досвід ізраїльської організації Brothers for Life. Також у столиці презентували модель відновлення психічного здоров’я для потерпілих під час війни.

Київщина отримала від благодійників першу партію протезів для ранньої реабілітації. 20 soft-протезів рук закупили за кошти благодійників з Великої Британії, а привезли гуманітарну допомогу представники громадської організації "Українська медична місія".

МОЗ розробляє план подальшої реконструкції Центру ветеранів війни на Київщині. У планах – ремонт і оснащення двох із чотирьох корпусів установи, де лікують поранених військових.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua