Обережно, коти: водіїв просять оглядати автівки перед виїздом

Фото: Kyiv Animal Rescue Group/Facebook

Осінню, із настанням холодів, у припарковані автівки залазять коти, аби зігрітися або перечекати негоду. Якщо вчасно не помітити чотирилапого та рушити з місця, тварина може травмуватися. Про це інформують в Kyiv Animal Rescue GroupКоманда порятунку тварин, або Kyiv Animal Rescue Group (KARG) — громадська організація, яка за час своєї діяльності врятувала понад 10 тисяч тварин. Працює у Києві з 2014 року.

"Настає час холодів. І кожен гріється як може. Коти — фанати тепла в будь-яких проявах і не нехтують автівками",— кажуть в КARG.

Фото: Kyiv Animal Rescue Group/Facebook

В команді порятунку тварин пояснюють, що після зупинки автівки двигун деякий час зберігає тепло, тому тварини лізуть у моторний відсік в пошуках захисту від вітру і холоду і засинають. Після того як мотор почне роботу, в кращому випадку кіт просто покатається, але дуже часто тваринка травмується.

Фото: Kyiv Animal Rescue Group/Facebook

"Не будьте байдужими. Перевіряйте наявність пухнастиків під капотом перед початком руху. Адже від цього залежить життя тварини (а також справність вашого авто),— закликають зоозахисники.

Що відомо

  • У центрі Києва на балконі офісного приміщення працівники знайшли у вазонах родину кажанів. Їх передали фахівцям, а згодом випустили на природу.
  • Пса Тимошку, який у травні впав у шахту люку на території заводу, врятували волонтери з Запоріжжя та Києва. Собака протягом п'яти місяців не дозволяв нікому до себе наближатися, аби врятувати. Твариною опікувалася волонтерка. Для того, аби врятувати пса, залучили команду порятунку тварин "Kyiv Animal Rescue Group"
  • Рятувальники з Одещини витягнули єнотоподібного собаку, що застряг у паркані, коли намагався пролізти до бази відпочинку в Біляївці, його передали до зоопарку.
  • Харківські рятувальники дістали з каналізаційного колодязя дику качку та дев'ять каченят.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua