Обираємо якісні бігові кросівки

Регулярні пробіжки покращують не лише фігуру, але й позитивно позначаються на загальному самопочутті, тонусі організму. Проте, щоби біг не нашкодив організму, потрібно обирати — місце пробіжок, взуття. Бігати найкраще на спеціальних доріжках, на яких немає тріщин, надто жорсткого покриття. Кросівки для бігу від звичайного взуття відрізняються будовою підошви. Вона дозволяє ставити ногу в найзручніше положення на кожному кроці. Верхня частина кросівок виготовляється з водонепроникного та дихаючого матеріалу.

Інші важливі відмінності бігових кросівок

Навіть якщо спортсмен буде бігати звичайними асфальтованими доріжками, бігові кросівки гарантують гарну амортизацію. Якщо підошва недостатньо амортизує ударні навантаження, можуть страждати суглоби, що проявляється болями, дискомфортним відчуттям в колінах, гомілках. Найкращим варіантом для бігу будуть кросівки з додатковими вставками з піни чи інших синтетичних матеріалів, котрі покращують амортизаційні властивості.

Жорсткість підошви — вона не повинна бути занадто жорсткою, адже це лише збільшує навантаження на суглоби. В області п’ятки та з боків розташовуються спеціальні зносостійкі вставки, котрі підвищують стійкість до стирання.

Відомі моделі бігових кросівок

Розглянемо основні відмінності кросівок для бігу на прикладі конкретних моделей.

Dynafit Alpine DNA — це надлегкі жіночі кросівки для бігу по нерівному рельєфу. Конструкція кросівок гарантує необхідний захист на швидких технічних трасах.

Верх взуття гарно пропускає повітря, тому ноги лишаються сухими. Модель відрізняється якісною системою амортизації, котра добре «гасить» удари, знижуючи рівень втомлюваності.

Інші важливі відмінності моделі:

  • традиційна шнурівка з люверсами, розташована на підйому, покращує підтримку;
  • система традиційного регулювання;
  • чіпка підошва Vibram.

La Sportiva Falkon GTX — зручні кросівки, котрі підходять для активного відпочинку та пробіжок. Верх виготовлено з міцного матеріалу з захисними вставками з мікрофібри.

Дихаюча та вологостійка мембрана Gore-Tex допомагає швидше випаровувати піт, не дозволяє ногам контактувати з вологою.

Поєднання вставок з мікрофібри, гумового захисту носка, стабілізатора під п’ятою гарантує додатковий захист. Система швидкого шнурування з застібкою захищає на нерівних поверхнях. М’яка проміжна підошва Eva та устілка FriXion AT додатково підвищують рівень комфорту.

Salewa MS Lite Train K — оновлена модель бігових чоловічих кросівок, створена для швидкісних походів та пробіжок. Верх виготовлено з матеріалів, що добре пропускають повітря(трикотажна сітка), контролюють вологість. Такі кросівки гарно тримають зчеплення на нерівному рельєфі, тому підходять для пробіжок по каменистих доріжках.  3F Total System — система фіксації стопи, котра додатково підтримує ногу, забезпечує гнучкість та надійну фіксацію в районі щиколотки.

 

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua