Обмеження енергопостачання — в «Укренерго» розповіли, які області обмежать

Фото: УНІАН

5 листопада з 6 години ранку Диспетчерський центр НЕК "Укренерго" надав операторам розподільчих мереж (обленерго) обсяги для обмеження електропостачання для споживачів у м. Київ, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській, Полтавській областях. Про це інформує пресслужба "Укренерго".

Графіки погодинних відключень передбачають, що певні групи споживачів будуть обмежувати щодня, але за певним розкладом, складеним операторами розподільчих мереж для кожної області. Графіки відключення саме в цьому форматі вже мали бути розроблені та оприлюднені обленерго заздалегідь.

“Обмеження споживання необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі, забезпечити стале балансування енергосистеми та уникнути повторних аварій після того, як електромережі були ушкоджені ракетними обстрілами та атаками дронів росіян”, — зазначили в “Укренерго”.

За словами енергетиків, ремонтні та відновлювальні роботи тривають цілодобово. Графіки обмежень можна знайти на сайтах розподільчих компаній (обленерго).

Що відомо

  • Президент України Володимир Зеленський повідомив, що внаслідок обстрілів критичної інфраструктури з боку Росії, близько 40% усієї енергетичної інфраструктури України пошкоджено.
  • У Києві 31 жовтня через удари, які завдала армія РФ по об’єктах критичної інфраструктури, в деяких районах столиці зникли вода та світло. Також було пошкоджено енергооб'єкт, який живить близько 350 тисяч квартир.
  • 31 жовтня у ДТЕК повідомили, що в Україні закінчуються запаси обладнання, яке необхідне для відновлення об'єктів енергетичної інфраструктури.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua