Обмеження на продаж алкоголю скасували в Броварському районі

Алкоголь. Getty Images

На території Броварського району Київщини скасували часові обмеження щодо продажу алкоголю. Водночас вони діятимуть під час комендантської години.

Про це повідомляє Броварська РДА.

Відповідний наказ видала 12 серпня Броварська районна військова адміністрація. Рішення прийняли, аби "ефективно підтримати економіку району та збільшити надходження до місцевих бюджетів від сплати податків".

Водночас в РДА зауважують, заборонений продаж алкоголю особам у форменому одязі військовослужбовців та правоохоронних органів, представникам добровольчих формувань тергромад, які залучені до несення служби.

Раніше на Київщині можна було продавати алкогольні напої з 11:00 до 21:00, а в закладах харчування — до 22:00.

Що відомо про обмеження на продаж алкоголю у Києві

На початку повномасштабного вторгнення Росії та під час запровадження воєнного стану і комендантської години в Україні заборонили продаж алкоголю.

З 1 квітня 2022 року міська влада Києва послабила заборону на продаж алкоголю і дозволила продавати спритне в магазинах.

У травні 2022 року дозволили продаж алкогольних виробів у закладах громадського харчування з 11:00 до 22:00, а в червні в магазинах продавали спиртне з 11:00 до 19:00.

Із 27 березня 2023 року в столичних магазинах продовжили дозволений час продажу алкоголю до 21:00.

Топ дня

У Києві в одному із кафе підірвали гранату Доповнено 14 серпня, 20:55

У Києві стрімко зростає захворюваність на COVID-19 — КМДА 14 серпня, 12:06

На Київщині вночі працювали сили ППО: наслідки атаки «шахедів» 14 серпня, 09:04

Музею історії України передали срібні злитки римської епохи, які хотіли продати на Закарпатті 13 серпня, 16:02

До України повернулися учасники і призери Олімпійських ігор 13 серпня, 13:06

Вибір редакції

Кияни хочуть бачити у місті більше квітучих острівців без скошування різнотрав’я

Військове кладовище на Київщині: пояснили, чому перемогла компанія, яку створили під тендер

Кличко розповів, як Київ готується до складної зими та опалювального сезону

Міст-хвиля і рекреаційна зона на острові: Кличко пояснив, чому не зупинили будівництво під час воєнного стану

Зібрав понад 1 млн грн: Буча зустріла волонтера з Полтавщини, який ініціював велопробіг на підтримку ЗСУ

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua