Обвинувачена у вбивстві російського «воєнкора» Татарського розкаялася на суді

Дівчина заявила, що «шалено шкодує».

Обвинувачена у вбивстві російського «воєнкора» Татарського розкаялася на суді / скриншот

26-річна росіянка Дар’я Трепова, яку звинувачують у вбивстві пропагандиста і «воєнкора» Владлена татарського, на суді розкаялася в тому, що трапилося.

Як пише російське пропагандистське видання «РИА Новости», під час засідання суду, де розглядалася апеляція на її арешт, Трепова виступила проти того, щоб засідання суду були закритими, і заявила, що «шалено шкодує».

«Я хочу сказати, що шалено шкодую про подію, кожен день я молюся про здоров’я потерпілих», — заявила Трепова.

Відео дня

У Москві воєнкору прислали статуетку — будівлю пошти оточили силовики

Бояться повторити досвід Татарського: пропагандисти РФ перелякалися через загадкові посилки

Вбивство «воєнкора» Татарського: з’явилися фото бюста з вибухівкою та нові деталі

Закрити засідання просила сторона обвинувачення, оскільки «досліджені в суді матеріали містять таємницю попереднього слідства». Суд виконав це прохання і відмовив обвинуваченій у пом’якшенні запобіжного заходу, залишивши її в СІЗО. 

Вбивство «воєнкора» Владлена Татарського — що повідомлялося

Російський пропагандист і «воєнкор» Владлен Татарський загинув на початку квітня через вибух, що прогримів на його творчому вечорі. Момент ліквідації Татарського потрапив на відео. 

У вбивстві звинуватили мешканку Санкт-Петербурга Дар’ю Трепову, яка раніше фігурувала в базах російських силовиків через участь у протестах проти Путіна. На зустрічі дівчина вручила пропагандисту подарунок – бюст з вибухівкою, який, як передбачається, був начинений пластидом.

Російські силовики стверджують, що до вбивства нібито причетний Україна, проте відповідальність за нього взяли російські партизани. 

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua