Одесита жорстко затримали співробітники військкомату та поклали на землю. Винних покарають — відео

Одесита жорстко затримали співробітники військкомату та поклали на землю. Винних покарають - відео

Одесита жорстко затримали співробітники військкомату та поклали на землю. Винних покарають — відео

Мешканця Одеси у центрі міста, неподалік відомого ринку «Привіз», кілька військових у формі жорстко затримали. Вони виявилися співробітниками військкомату. Військові визнали некоректну поведінку.

Відео, яке набуло широкого резонансу в країні, з’явилося в українському сегменті інтернету сьогодні вранці, 14 лютого. На відео видно, як молодого хлопця кинули на землю, а військові тримають його за руки та ноги, намагаючись доставити силою до військкомату.

Прес-служба оперативного командування «Південь» ЗСУ визнала, що інцидент в Одесі мав місце, це не фейк. Про це заявила прес-секретар ОК «Південь» Наталія Гуменюк у коментарі «УП».

Наразі військова служба правопорядку розпочала розслідування, таким чином може бути визнано офіційно, що співробітники військкомату перевищили свої повноваження.

Також Гуменюк заявила, що «некоректна поведінка військовослужбовців засуджена командуванням», а керівників обласного та районного військкоматів (ТЦК та СП) притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Також прес-служба повідомила, що військові, які потрапили на відео, ходитимуть на роз’яснювальні заняття та тренінги із залученням юристів та психологів.

Нагадаємо, нещодавно PRO-kyiv.in.ua писав, чи розносять комунальники повістки до військкомату.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua