Одна з вулиць у центрі Києва кардинально змінилась після ремонту (ФОТО)

Як виглядає відремонтована вулиця Івана Франка

У Києві повністю завершили масштабний капітальний ремонт вулиці Івана Франка. Як змінилася одна з центральних вулиць столиці розповіли та показали у Київській міській державній адміністрації (КМДА), передають Pro-KYIV.in.ua.

Основну частину ремонту на вулиці Івана Франка протяжністю у 700 метрів виконали торік. Цього року дорожники працювали на ділянках між вулицею Богдана Хмельницького і бульваром Тараса Шевченка. Окрім того, завершили асфальтування на ділянці від вулиці В’ячеслава Липинського до вулиці Ярославів Вал. Це перший капітальний ремонт вулиці Івана Франка у Києві з 1975 року.

На всій вулиці Івана Франка оновили тротуари. На пішохідних переходах з’явились антикишені, а щоб водії не паркували автомобілі на тротуарах, встановили близько 500 стовпчиків. На перетині вулиць Івана Франка і В’ячеслава Липинського збудували пандус. Для людей із порушеннями зору на тротуарах вставили тактильну плитку і тактильні напрямні.

Вулиця Івана Франка також стала «дружньою» до велосипедистів. Між вулицею В’ячеслава Липинського і бульваром Тараса Шевченка зв’язалась двостороння велодоріжка. Вона поєднується з велосмугою на вулиці В’ячеслава Липинського (заїзд до велотреку), суміщеною смугою для руху громадського транспорту і велосипедистів на бульварі Тараса Шевченка. Згодом її поєднають із велодоріжками на вулиці Богдана Хмельницького. На вулиці Івана Франка встановили одинадцять велосипедних парковок.

Під час ремонту вулиці Івана Франка оновили сходи до вулиці Ярославів Вал. Сходи добре освітлюються прихованою у поручнях декоративною підсвіткою. На перших етапах ремонту на вулиці Івана Франка влаштували по 200 метрів нових каналізаційних колекторів та тепломереж, провели реконструкцію систем дощової каналізації та встановили два десятки енергоощадних опор освітлення. Тут також висадили три десятки платанів та оновили газони.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua