Оформити дитину в дитячий садок у Києві: в мерії спростували міфи

Названі умови для прийому дошколят під час воєнного стану

У Києві через воєнний стан не змінилися умови прийому дітей дошкільного віку до дитячих садків. Про це в ефірі телеканалу «Київ» розповіла директорка Департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олена Фіданян, передають Pro-KYIV.in.ua.

«Безпековий принцип стосується усіх установ, де перебувають діти, це в першу чергу. Ми, на жаль, маємо менше архітектурно побудованих дитячих садків, що мають укриття відповідно до своєї побудови. Але на даний момент у нас достатньо місць. Ми збережемо вимогу, що зможуть віддати до дитсадка дитину батьки, якщо вони обидва працюють і виходять щоденно на роботу. Тільки в такому випадку», — сказала Фіданян.

За її словами, існують міфи, що для оформлення дитини в дитячий садок потрібні довідки якогось певного зразка та з мокрими печатками.

«Ні. Довідка може бути абсолютно різною, будь-якої форми. Головне, щоб в цій довідці було написано, що тато або мама, або тато і мама — це залежить від того, повна чи неповна сім’я — але що в сім’ї дорослі працюють, і вони потребують, щоб дитина відвідувала дошкільний заклад», — прокоментувала посадовиця.

Директорка Департаменту освіти і науки КМДА наголосила, що головна вимога мера Києва Віталія Кличка щодо підготовки до навчального року — це безпечне освітнє середовище дітей.

«Не можна знаходиться ані в дитсадку, ані в школі, ані в позашкільному закладі, ані в професійно-технічному закладі більше дітей, ніж вміщує укриття на момент оголошення тривоги, не тільки дітей, а й дорослих і вчителів. Всі будуть обраховані відповідно до місткості укриття», — запевнила Фіданян.

У Києві готуються до навчального року понад тисяча освітніх закладів, а укриття в них будуть доступні виключно для дітей на затверджену нормативами кількість місць. Ці захисні споруди зникнуть з карти укриттів у столиці.

Раніше портал Pro-KYIV.in.ua повідомляв, що чому освітні громади в районах Києва вирішили в новому навчальному році повністю відмовитись від викладання предметів російською мовою та не вивчати ані російську мову, ані російську літературу взагалі — ані як предмету, ані факультативно.

Нагадаємо, що до президента України Володимира Зеленського та мера Києва Віталія Кличка у петиціях звернулися з проханням скасувати вимоги обов’язкової зупинки громадського транспорту під час повітряної тривоги. Петиція до голови КМДА зібрала необхідну кількість голосів — звернення має розглянути Кличко. Петиція до Зеленського поки що набрала вкрай мало голосів.

Читайте також, що у Києві на зупинках громадського транспорту пропонують облаштувати укриття на час повітряної тривоги.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua