Охорона підприємств від компанії Viking Lux

Заводи, фабрики, виробничі цехи та інші промислові підприємства потребують максимум уваги до питань безпеки. Це пов’язано з тим, що саме тут знаходиться сировина для подальшої переробки, дороге обладнання, техніка, готова продукція та інше. Тому охорона підприємства вважається однією з найважливіших умов, про яку має пам’ятати кожен власник такого бізнесу.

Наявність сторожа на об’єкті, високий паркан та металеві двері із замками – це лише 50% від загального захисту приватної території. Інші 50% пропонує охоронне агентство «Viking Lux», яке надає повноцінний комплекс послуг для всіх клієнтів, враховуючи площу, яку потрібно охороняти.

Що входить до послуги «охорона підприємств»?

Високі ризики розкрадання цінного майна (як рухомого, так і нерухомого) пов’язані з тим, що у таких підприємствах відзначають величезні потоки людей: працівники, клієнти, компанії, що надають транспортні послуги та інші. Щоб забезпечити повноцінний контроль, не обійтися без організованої системи охорони підприємства, яку можуть забезпечити лише кваліфіковані спеціалісти. При цьому така система має функціонувати швидко та ефективно, без зволікання.

Для реалізації всіх планів використовуються різні доступні методи:

· Перевірка кожного працівника.

· Перевірка всіх відвідувачів, автомобілів, які заїжджають на територію заводу.

· Облік робочого часу співробітників – о котрій годині працівники приходять та йдуть з роботи.

· Регулярний обхід об’єкта по всьому периметру протягом 24 годин.

В результаті з’являється необхідність використання систем контролю обліку доступу, а тому вдасться точно знати та розуміти, хто і для чого заходив на територію підприємства. Використання даних заходів дозволяє практично повністю виключити заподіяння шкоди об’єкту.

Які засоби охорони підприємств існують?

Першою і однією з найважливіших умов для охорони підприємств є організація КПП, через які відбуватиметься перепустка на територію, що охороняється. Як правило, працівники даних об’єктів повинні мати при собі спеціальні документи, що спрощує процедуру контролю відвідувачів.

Щоб забезпечити надійний захист для різних підприємств, необхідно скористатися комплексними послугами, серед яких:

· Монтаж систем відеоспостереження.

· Фізична охорона.

· Встановлення охоронної та пожежної сигналізації.

· Контроль доступу.

Крім того, що на території підприємства 24/7 знаходитиметься команда досвідчених охоронців, які контролюють ситуацію всередині та зовні, додатково може бути використана пультова охорона. У разі несанкціонованого доступу на пульт охорони компанії «Viking Lux» надходить тривожний сигнал, після чого відбувається оперативний виїзд на об’єкт – протягом 5 хвилин.

Щоб захистити підприємство від пожежі та задимлення, знадобиться монтаж набору протипожежних датчиків. Таким чином, можна забезпечити повноцінний захист промислових об’єктів і вдень, і вночі, виключаючи ймовірність пошкодження чи крадіжки цінного майна.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua