Окупанти епічно зганьбилися, похвалившись «захопленим» танком Leopard (фото)

Окупанти навіть показали світлину із «захопленим танком».

Окупанти вже марять знищенням танків «Леопард» / скріншот

Окупанти вже не раз ганьбилися заявами про знищення й пошкодження переданої ЗСУ західної техніки. Цього разу вони вже гучно заявили, що захопили танк Leopard разом із «польськими найманцями». Та в цій історії є нюанс.

Фото нібито підбитого танка 1 березня у Бахмуті Донецької області — ніщо інше, як звичайний фотошоп. Реальний знімок цього танка у мережі «сплив» ще в далекому 2006 році.

У 2014 році ця фотографія взагалі дуже активно тиражувалася російськими пабліками з описами на кшталт: «Німецькі танки бояться бруду».

Відео дня

На цю історію із псевдопідбиттям танка Leopard звернув увагу журналіст Сергій Ауслендер у своєму Телеграм-каналі. 

«На одному фото — «захоплений умілим маневром» «Леопард» з аквафрешем, що стирчить з нього, на іншому – оригінал знімка п’ятирічної давнини – з німецького полігону. Зовсім не вміють пошуком користуватися, дебіли», – прокоментував журналіст.

Інформацію про «захоплення» танка «Леопард» почав розповсюджувати так званий заступник секретаря Донецького відділення «Єдиної Росії» Олексій Муратов.

Оригінальне фото vs Фотошоп

Як путіністка «знищила» танк Leopard

Російська бабця — лідерка кринж-товариства «Загони Путіна» — розсмішила роликом, у якому «знищує» перший Leopard. На кадрах паперовий танк нібито рухається на пенсіонерку з подачі «руки Вашингтона». У фіналі ролика росіянка епічно наступає на паперовий виріб та кричить: «Капут».

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua