Олександр Маркушин: «2023 рік стане для Ірпеня роком відбудови та відродження» (відео)

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин привітав громаду з Новим роком. Наводимо текст привітання, опублікований на сторінці мера у фейсбуці.

«Шановна Ірпінська громадо!

Цей рік був найтяжчий в історії нашого міста, для кожної ірпінської родини, для всієї України. Але Ірпінь вистояв, зупинив ворога на шляху до Києва і став містом-Героєм і містом справжніх Героїв!

Я хочу, щоб ми не забували, якою ціною нам це далося, і завжди пам’ятали кожного захисника, кожного мирного жителя нашої громади, які не дочекалися Різдва і Нового року.

Але попри все цього року ми першими в Україні розпочали відбудову нашої громади. Так, кожному з нас хотілося б швидше. Повірте, ми сьогодні робимо для цього все можливе.

І сьогодні я дякую кожному з вас за терпіння та розуміння, місцевому бізнесу, який повернувся в місто, відновив роботу та сплачує податки, моїй команді, яка залишилася в Ірпені в складний час, українським та міжнародним партнерам Ірпеня, які допомагають нашій громаді, енергетикам, які працюють 24/7, щоб сяяли ваші ялинки, і найголовніше – Збройним Силам України, завдяки яким ми на своїй землі.

Знаю, що для України 2023 рік стане роком Перемоги. А для Ірпеня він стане роком відбудови та відродження!

Шановні ірпінчани! Де б ви зараз не зустрічали Новий рік, прийміть щирі вітання від мене особисто та від усієї нашої управлінської команди!

З Новим 2023 роком!»

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua