Оленівка — новий Освенцим: у Києві пройшла акція на підтримку захисників «Азовсталі» (Фото)

У центральній частині української столиці пройшла акція на підтримку захисників заводу «Азовсталь» у Маріуполі, які перебувають у російському полоні

У центральній частині української столиці відбулася акція на підтримку захисників заводу «Азовсталь» у Маріуполі, які перебувають у російському полоні. Про це стало відомо із матеріалу, який опублікувало видання Вечірній Київ.

Увечері, 4 серпня на Софійському майдані рідні захисників Маріуполя та небайдужі громадяни закликали міжнародне співтовариство негайно відреагувати на терористичний акт Росії в Оленівці, де було вбито полонених українських воїнів.

Учасники закликали визнати Росію державою-спонсором тероризму.

Нагадаємо, що нещодавно в українській столиці відбулася церемонія прощання із загиблими бійцями полку «Азов», які віддали життя під час оборони Маріуполя від російських окупантів — прощання пройшло у Київському крематорії. Про це стало відомо з матеріалу, який опублікували на сайті видання «Суспільне».

Відомо, що йдеться про бійців Віталія Красовського з позивним «Крос» та Данилом Рибальченком з позивним «Риба». Красовський був бійцем «Азова» з 2015 року, він загинув зі зброєю в руках у Маріуполі, отримавши тяжке поранення у березні.

Данило Рибальченко також служив в «Азові» з 2015 року, а воював ще з 2014 року на Донбасі.


Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua