Опалення закінчилося не для всіх: хто ще отримує опалення у Києві після завершення сезону

Фото: Суспільне

У Києві вимкнули опалення для 95% житлових багатоповерхівок. Як повідомили у КП "Київтеплоенерго", решту будинків вимикають за заявками управителів будинків. Зокрема, це заклади освіти та медицини.

Із 8 квітня у Києві завершився опалювальний сезон. Як зазначив міський голова Віталій Кличко, цього року влада не чекала 15 квітня, а припинила постачання тепла в будівлі раніше, орієнтуючись на погодні умови.

"Вже відключено 95% багатоповерхівок, що знаходяться в комунальному управлінні. Тепло вимикають поступово через особливості теплової інфраструктури столиці — інертність системи та розгалуженість трубопроводів, загальна довжина яких перевищує 2,7 тисяч км", — йдеться у повідомленні.

Заклади соціальної сфери – лікарні, школи, дитячі садки тощо — відключаються за заявками керівників. Наразі опалювальний сезон вже завершено для 45% учбових та 7% медичних закладів.

Що відомо про опалювальний сезон у Києві

23 вересня у Києві понад 90% житлових будинків, які обслуговуються муніципальними керуючими компаніями, отримали акти готовності до роботи взимку.

7 жовтня у Києві розпочався опалювальний сезон для закладів соціальної сфери – столичних лікарень, шкіл, дитсадків та інших установ сфери.

20 жовтня 2022 року розпочався опалювальний сезон у столиці. Усі будівлі, за технологічним графіком, розпочали підключати до системи теплопостачання.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua