Оплата проїзду в Києві банківською карткою: Кличко підтримав петицію

КИЇВ. 3 вересня. УНН. Київська влада підтримала петицію киян щодо можливості сплачувати проїзд банківською карткою в усіх видах громадського транспорту. Про це йдеться у відповіді на петицію мера столиці Віталія Кличка, передає УНН.

Деталі

У петиції наголосили, що під час проїзду у тролейбусах та автобусах не на всіх зупинках або в салоні транспорту можна придбати фізичний квиток і транспортну картку.

“Квиток у додатку «Київ Цифровий» теж є ненадійним засобом оплати, оскільки потребує наявності зарядженого смартфону та підключення до інтернету. До того ж, гостям столиці купувати транспортну карту для декількох поїздок недоцільно”, — йдеться в тексті петиції.

У відповідь Кличко зазначив, що за розпорядженням Київської міської ради від 2018 року в Києві створюють АСОП (Автоматизовану систему оплати проїзду). За його словами, технічні засоби АСОП, які встановлено в громадському транспорті та на станціях швидкісного трамвая, технічно готові до прийому оплати проїзду банківськими картками.

«У рамках реалізації фунціоналу, що дозволить використовувати банківську картку в АСОП, повідомляємо про підтримку електронної петиції №10964 «Додати можливість оплачувати проїзд банківською картою в усіх видах громадського транспорту» та подальшу реалізацію порушеного в електронній петиції питання відповідно до розділу VI положення», — зазначив мер.

Доповнення

У КМДА повідомили, що у столиці громадський транспорт продовжить зупинятися під час повітряної тривоги. Також на зупинках з’явиться інформація про найближче укриття.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua