Оплата проїзду в Києві банківською карткою: коли може запрацювати послуга

КИЇВ. 9 вересня. УНН. У Києві вже тестують оплату проїзду банківською карткою у наземному транспорті. Повноцінно запустити систему планують у жовтні. Про це в Telegram повідомив керівник цифрової трансформації Києва та заступник голови КМДА Петро Оленич, інформує УНН.

Цитата

«Наразі система тестується у закритому режимі. Ще у лютому команда була готова проводити випробування, проте зі зрозумілих причин вони перенеслись. (…) Повноцінно запустити систему плануємо у жовтні», — написав Оленич.

Деталі

Для оплати проїзду достатньо буде прикласти до валідатора банківську карту або гаджет з функцією безконтактної оплати.

Щоб підтвердити оплату за проїзд потрібно буде сказати контролеру останні 4 цифри своєї картки або показати списання у будь-якому банківському застосунку.

Сервіс дасть змогу користуватися і карткою киянина. Валідатори автоматично перевірятимуть чи прив’язана до неї пільга. Якщо ні – шукатиме придбані поїздки. Якщо ж немає і їх, спише оплату, як зі звичайної банківської картки.

Оплата через Київ Цифровий також працюватиме.

Нагадаємо

Мер Києва Віталій Кличко підтримав петицію киян щодо можливості сплачувати проїзд банківською карткою в усіх видах громадського транспорту.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua