Особливості безпровідних навушників: як вибрати

З моменту появи бездротових технологій класичні навушники з кабелем стають все менш актуальними. Більшість користувачів вважає за краще замінити стару версію гаджетів на сучасні безпровідні навушники, які можна придбати в інтернет-магазині гаджетів та аксесуарів https://expertonline.com.ua/. Про головні фішки девайсів і критерії правильного вибору розповімо в статті. 

Особливості бездротових навушників 

Візуально вони відрізняються від дротових навушників відсутністю кабелю і штекера. А звукова інформація передається дистанційно за допомогою Bluetooth-технології. Тому важливо, щоб перед початком використання ви переконалися, що ваш телефон або комп’ютер підтримують цю функцію і сумісні з подібними гаджетами. А стабільність конекту девайса і навушників залежить від версії Bluetooth. 

Безпровідні навушники вимагають періодичної зарядки від мережі, а в комплекті до них йде шнур USB і зручний кейс для зберігання і поповнення акумуляторів навушників.

Звертайте увагу на ємність батареї, адже від цього залежить автономність девайса. Ще одна особливість — хороша провідність звукового сигналу. У сучасних навушниках використовують різні формати або «кодеки», що впливають на якість звуку. 

Які бездротові пристрої вибрати 

Радимо купувати гарнітури з підтримкою аудіокодеків AAC, LDAC або aptX, спершу переконайтеся, що ваш пристрій коректно зчитує ці формати. Для того щоб вибрати надійні та зручні навушники, необхідно зрозуміти, для якої мети вам потрібні бездротові пристрої. Це впливає на ключові параметри. 

  • Якщо головна мета — прослуховування музики, тоді зверніть увагу на технічні характеристики динаміків: частоту, чутливість, імпеданс, спотворення.
  • Підбирайте під улюблений стиль. Для занять спорту важливими є волого- та пилозахист. Вибирайте легкі та надійні моделі, зі спеціальними фіксуючими кріпленнями. 
  • Якщо плануєте вести переговори за кермом, відповідати на дзвінки в галасливих офісах або громадських місцях, підберіть моделі з хорошим мікрофоном і шумозаглушенням. 

З огляду на мету покупки, можна підібрати блютуз-навушники для комфортного використання таких типів: 

  • вкладиші; 
  • вакуумні; 
  • повнорозмірні. 

Навушники-накладки комплектують шкіряними, пінними і текстильними амбушюрами. Внутрішньоканальні вакуумні — силіконовими. 

Для Bluetooth-навушників різних брендів розробляють окремі додатки. Вони дають можливість налаштовувати певні функції, як-от шумозаглушення і частота звуку, еквалайзер. 

На ринку представлена величезна кількість бездротових пристроїв у різних дизайнах. Термін служби таких навушників у середньому від 3 до 5 років. З плином часу ви помітите, що період роботи подібних пристроїв від акумулятора зменшується через зношування батареї. І з цим зробити нічого не можна. Але цікаво те, що практично ніхто не хоче повертатися до дротових навушників, оскільки бездротові моделі більш практичні та зручні.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua