Особливості сучасних торгових стелажів: як вибрати ідеальний варіант?

Стелажі є важливими в організації простору магазину, супермаркету, складу, адже дозволяють ефективно використовувати кожен сантиметр площі, забезпечити зручне розділення товару за категоріями для демонстрації та зберігання. Водночас торгові стелажі повинні бути безпечними, надійними та зручними, а також мати привабливий зовнішній вигляд, добре вписуватися в інтер’єр приміщення, відповідати категорії товарів.

Якими є сучасні торгові стелажі?

Вимоги до якості, функціоналу торгових стелажів постійно ростуть. Це враховують виробники та створюють справді високоякісні та функціональні вироби. Сучасні торгові стелажі є надійними, довговічними, стійкими до навантажень та зручними для персоналу.

Також конструкції відрізняються мобільністю, зручним монтажем, можливістю переставляти, перевозити в компактному вигляді. Сучасні моделі мають універсальний мінімалістичний дизайн, який ідеально вписується в будь-який інтер’єр. Вони підходять для більшості категорій товарів, які не потребують спеціальних умов зберігання (наприклад, у холодильнику).

Як вибрати торгові стелажі для магазину?

Торгові стелажі від компанії Холд мають незмінно високу якість та здатні повністю задовольнити потреби найвибагливіших клієнтів. Але щоб стелажі прослужили довго, були максимально зручними та функціональними, важливо вибирати їх, орієнтуючись на:

  • розміри та конфігурацію — вони повинні максимально підходити під площу та особливості планування приміщення;
  • конструкцію — односторонні чи двосторонні (залежно від того, чи будуть вони розташовуватися під стіну або доступ до них буде з обох боків);
  • вид кріплення — тут також важливу роль відіграють особливості приміщення, для вибору варто проконсультуватися зі спеціалістами;
  • матеріал — найбільш універсальними, довговічними та витривалими є стелажі з металу, проте у деяких випадках також мають місце дерев’яні вироби;
  • виробника — варто віддавати перевагу лише перевіреним виробникам, які мають сертифікати якості, надають гарантію на свій товар.

Також важливу роль має ціна. Вона залежить від розміру, особливостей виробу, матеріалу, виду кріплення та інших критеріїв. Дізнатися точну вартість можна на консультації з менеджерами під час створення замовлення.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua