Особливості та переваги контактних лінз тривалого носіння від мережі салонів «Оптика Люксор»

Контактні лінзи є відмінною альтернативою звичайним окулярам, водночас їх носіння є абсолютно непомітним для сторонніх осіб та дозволяє повну свободу рухів, що вкрай важливо для людей, які надають перевагу активному способу життя. Завдяки силікон-гідрогелевим контактним лінзам Biofinity, які можна замовити та придбати на сайті https://opticaluxor.ua/products/kontaktni-linzi-biofinity мережі салонів «Оптика Люксор», можна успішно здійснювати корекцію зору для людей, що мають проблеми, пов’язані з далекозорістю чи короткозорістю. Преміальні види контактних лінз призначені для тривалого (пролонгованого) носіння та потребують заміни щомісяця.

Характерні особливості контактних лінз тривалого носіння

Для виготовлення контактних лінз Biofinity, які пропонує мережа салонів Оптика Люкор, використовується спеціальний матеріал, що має назву «Aquaform» та відзначається високими параметрами повітропроникності, забезпечуючи відмінне зволоження очного яблука та мінімізуючи імовірність появи симптомів, пов’язаних з т.з. «сухим оком». В процесі виготовлення лінз досягнуто оптимального співвідношення між показниками м’якості лінзи та стійкості її форми, що забезпечує відмінну посадку лінзи на очному яблуку та належний комфорт впродовж цілого місяця користування лінзою.

Унікальні властивості лінз Біофініті дозволяють їх придбання людьми, які цінують свій вільний час та не налаштовані на його витрачання, пов’язане з щотижневою заміною контактних лінз. Лінзи, що пропонує інтернет-магазин оптики:

  • не обмежують рухи користувачів, які отримали можливість повної свободи дій та максимального відчуття комфорту під час виконання повсякденних справ;
  • забезпечують відмінні показники зорової гостроти та чіткості зображення впродовж усього терміну використання лінз;
  • дозволяють успішно нівелювати можливі спотворення зору завдяки використанню системи Aberration Neutralising System, що дозволяє виготовляти асферичну передню поверхню.

Деякі з переваг контактних лінз

Великий асортимент контактних лінз в Оптика Люксор дозволяє відвідувачам придбати дійсно якісні контактні лінзи тривалого та безперервного носіння (лінзи Біофініті за умови консультації та згоди офтальмолога можна не знімати впродовж шести діб або семи ночей). Лінзи мають ідеально гладку поверхню, завдяки якій контакт між лінзою та очним яблуком зведено до мінімуму.

Завдяки використанню комфілкону – силікон-гідрогелевого матеріалу, як стверджують експерти Оптика Люксор, під час носіння лінз є неможливим виникнення протеїнових нашарувань та відкладень. Лінзи відзначаються високою кисне-проникністю в поєднанні з невеликим вмістом води, що дозволяє забезпечити максимально комфортні умови для користувачів таких лінз, що віддають перевагу активному способу життя або працюють в позмінному режимі, які є несприятливими для щоденної заміни лінз.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua