Особливості та переваги кутових диванів

Сучасні меблеві фабрики пропонують дійсно великий асортимент продукції для своїх клієнтів. Особливо, це стосується такого популярного різновиду меблів як дивани. Загалом можна виділити два основних види диванів: прямі та кутові. Саме про останні піде мова в цій статті.

Купити кутові дивани в Києві ви завжди можете в інтернет-магазині «Файні Меблі» – https://fayni-mebli.com/ua/corner-sofas.html. Тут доступний великий асортимент продукції за оптимальними цінами та гарантована якісні консультація.

Переваги кутових диванів

Якщо говорити про основні переваги кутових диванів, то перш за все потрібно виділити більшу кількість місць для сидіння. У випадку, коли в квартирі чи приватному будинку для відпочинку часто збирається велика компанія людей, кутовий диван завжди буде місцем, де можна весело провести час. Це саме стосується великих сімей.

Також кутові дивани є універсальними елементами інтер’єру. Їх можна розмістити в будь-якій частині кімнати – як попід стіну, так і по-середині кімнати. В будь-якому разі такі меблі зможуть лаконічно виглядати в інтер’єрі, якщо вони були підібрані відповідним чином.

Розмір кутового дивану також є джерелом для кількох інших переваг. Перш за все – це здатність розмежовувати зону для відпочинку із іншими частинами кімнати. Що дуже важливо для квартир-студій. Такі меблі можуть відрізнятися наявністю шухляд для зберігання речей.

Додатковою перевагою буде наявність механізму розкладання. З його допомогою диван зможе перетворитися на ліжко, що буде розраховане на 1-2 людей.

Якщо говорити про недоліки, то такі дивани рідко вписуються в невеликі кімнати та малогабаритні квартири. Звичайно бувають виключення, але перед купівлею треба дуже уважно подумати, чи не варто купити все-таки прямий диван.

Як вибрати кутовий диван

Вибрати кутовий диван досить просто. Володіти якимось спеціальними знаннями тут не потрібно. Якщо вас цікавлять моделі з механізмом розкладання, то перш за все подбайте про те, щоб ним міг користуватися кожен член сім’ї.

Додаткової уваги потребує оббивка. Матеріал має бути міцним, практичним та приємним на дотик. Загалом до найбільш розповсюджених тканин потрібно віднести:

  • флок;
  • жаккард;
  • гобелен;
  • натуральну та еко-шкіру;
  • велюр та багато інших матеріалів.

Наразі у всіх покупців є широкі можливості придбати саме ту оббивку, яка буде відповідати їхнім вимогам.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua