Особливості та переваги торгівлі необробленою деревиною на УЕБ

Необроблена ділова деревина має величезний попит на українському та європейському ринках, адже є досить якісним, доступним за ціною та надійним будівельним чи оздоблювальним матеріалом. Неухильний розвиток будівельної індустрії сприяє появі нових видів будівельних матеріалів, що подекуди мають кращі властивості від звичайної деревини, пиломатеріали (бруси, дошки, лати), які отримують від розпилювання необробленої деревини, продовжують залишатися затребуваними як виробниками, так і кінцевими споживачами. Необроблена деревина та отримані від її переробки пиломатеріали є напрочуд міцними та стійкими у випадку використання у вигляді будівельних матеріалів, водночас вони дозволяють зберегти неймовірну природну красу та оригінальну текстуру дерева у вигляді дизайнерських меблів чи інших столярних виробів.

Переваги упорядкування продажу необробленої деревини

Ще декілька років тому ринок необробленої деревини не відзначався прозорістю, там повсюдно існували сірі схеми з відкатами, хабарями та іншими зловживаннями, внаслідок яких доступ до необробленого ділового лісу для пересічних покупців був практично закритим, а держава щороку втрачала мільярди коштів у вигляді недоотриманих податків та зборів. Кардинально змінило ситуацію запровадження продажу ділової необробленої деревини на електронних торгах, яку можна замовити та придбати на сайті https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/pridbati-dilovu-derevinu-na-organizovanih-birzhovih-tor-93521515/ Української енергетичної біржі.

Продаж необробленої ділової деревини на електронних торгах УЕБ дозволяє:

  • уникнути безпосереднього (досить часто з корупційними складовими) контакту між виробниками лісу (державними лісогосподарськими підприємствами) та безпосередніми покупцями;
  • продаж необробленої деревини на цілком легальних умовах, з використанням чесних та цілком прозорих правил торгів, які унеможливлюють здійснення будь-яких відкатів чи використання «корисних» знайомств або адміністративного ресурсу;
  • купувати необроблену деревину пересічним споживачам, яким для доступу на електронну біржу належить пройти акредитацію, заповнити зразок електронної заяви та сплати незначну суму грошових внесків.

Особливості торгів необробленою деревиною на УЕБ

Головною перевагою торгів необробленою діловою деревиною на електронниках майданчиках Української енергетичної біржі є використання повністю автоматичного процесу під час онлайн-аукціонів завдяки впровадженню сучасних ІТ-розробок. На кінцевий результат торгів не може впливати жоден працівник біржі чи інша стороння людина, всі проведені аукціони з продажу ділового лісу є виключно публічними, що сприяє належному громадському контролю за ринком необробленої деревини.

Продаж ділової деревини на електронних майданчиках УЕБ здійснюється за розрядами (найбільш якісною є деревина, що має перший розряд) та розміром – діаметром стовбура в тоншому кінці необробленого лісу кругляка (найбільш затребуваною та відповідно найбільш вартісною є деревина з діаметром хлиста понад 26 см).

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua