Особливості здобуття професії психолога на факультеті психології КІБіТ

Останній літній місяць є вкрай важливим для випускників українських шкіл, яким в серпні доводиться обирати вищі навчальні заклади для отримання майбутньої професії. В Україні є достатньо велика вищих навчальних закладів, які з нетерпінням очікують прибуття нових студентів, серед них Київський інститут бізнесу та технологій (скорочена назва КІБіТ), де колишні абітурієнти можуть навчатися на трьох факультетах: менеджменту, економіки та психології. На факультеті психології, як інформує сайт kibit.edu.ua/bakalavrat/psychology, студенти отримають знання з базової психологічної освіти, яка буде доповнена завдяки бізнес-спрямованим дисциплінам (т.з. HR-спрямованість), що особливо затребувані на ринку праці в сучасних умовах.

Особливості здобуття освіти психолога в КІБіТ

Окрім базових теоретичних знань у галузі психології студенти Київського інституту бізнесу та технологій отримують відповідні навики щодо впровадження на практиці методів проведення психологічних робіт, зокрема в частині психодіагностики. На сьогодні психологія нерозривно пов’язана з усіма сферами життєдіяльності людини, а отримані знання в галузі психології можна успішно використовувати політичній та економічній сфері, в галузі медицини, культури та мистецтва, у виробничих галузях та сфері послуг.

Процес навчання професії психолога є вкрай цікавим та захоплюючим, адже під час навчального процесу студенти відкривають для себе (та про себе) нову та корисну інформацію, яку після закінчення ВУЗу можна буде успішно використати у професійній діяльності. Науковими співробітниками кафедри психології КІБіТ налагоджено тісну співпрацю з відповідними науковими підрозділами більшості українських ВУЗів та організаціями, що досліджують (чи використовують на практиці) сучасні досягнення у галузі психології

Навчання на факультеті психології київського вишу передбачає два види (підходи) до належної підготовки студентів: у вигляді класичного варіанту та бізнес підходу. До класичної підготовки входить звичне навчання за стандартами ВУЗу, в той час як бізнес підготовка передбачає у навчальному процесі використання поглиблених тренінгів, спеціальних бізнес дисциплін, візитів до ТОП-компаній в поєднанні з практичною роботою компаній, які виступають партнерами вищого навчального закладу.

Деякі з переваг отримання освіти психолога у КІБіТ

Після зарахування на навчання на факультет психології КІБіТ кожен студент отримує право на вибір індивідуальної траєкторії навчання та визначення спеціалізації своєї навчальної програми, на кшталт:

  • психології бізнесу або практичної психології;
  • сімейної психології;
  • коучинга та тренінгів.

Успішне опанування освітніми дисциплінами дозволить студентам вишу в подальшому зробити вагомі внески у розвиток науки та суспільства, успішно самовизначитися та самореалізуватися на професійних стежках завдяки новим методам навчання та використанню практичних занять. Випускників ВУЗу з нетерпінням очікують відділи рекрутингу та роботи з персоналу великих HR-компаній, фінансових та банківських установ, кадрові та рекламні агенції, філії Служби зайнятості та центрів сім’ї та молодів. Випускники факультету психології можуть поєднати свою майбутню професійну діяльність з психологічними консультаціями, лікарнями та медичними центрами, школами та дошкільними дитячими закладами.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua