Отримай відповідь: чи розносять комунальники у Києві повістки у військкомат

Отримай відповідь: чи розносять комунальники у Києві повістки до військкомату.

Отримай відповідь: чи розносять комунальники у Києві повістки до військкомату. Фото: 24tv.ua

Цієї зими тема повісток, які розносять військовозобов’язаним для проведення мобілізації, стала однією з найбільш обговорюваних в Україні. На запитання щодо повісток відповів голова Голосіївської РДА Києва.

Нагадаємо, у січні PRO-kyiv.in.ua писав, що у під’їздах житлових будинків у Голосіївському районі Києва з’явилися роздруковані накази про загальну мобілізацію, згідно з якими військовозобов’язаних закликають відвідати територіальний центр комплектації та соціальної підтримки.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Глава Голосіївського району підтвердив розміщення повісток на будинках. На запитання журналіста ТСН, чи принесли ці оголошення користь для процесу мобілізації, він відповів, що оголошення були суто інформаційними, і вони допомогли нагадати військовозобов’язаним про їхню відповідальність.

Від відповіді на запитання, наскільки успішно відбувається мобілізація у його районі, Сергій Садовий ухилився, за його словами, це — інформація з обмеженим доступом.

На запитання, чи беруть участь комунальні працівники району у врученні повісток військовозобов’язаним, він відповів, що цим займаються лише представники військкомату. При цьому журналісти ТСН дзвонили до керуючої компанії з обслуговування житлового фонду Дніпровського району Києва, і там підтвердили, що двірники розносять повістки.

Останнім часом у пресі писали, що з вимогою надати списки військовозобов’язаних працівників до столичних підприємств звернулися районні адміністрації Києва. Сергій Садовий також підтвердив, що підприємства беруть участь у процесі мобілізації, а також броні працівників, які не підлягають призову.

Нагадаємо, PRO-kyiv.in.ua писав, що потрібно завжди мати із собою військовозобов’язаному, щоб не отримати повістку на вулиці.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua