П’ятірка найбільш популярних моделей роликів Rollerblade у 2023 році

Вибір роликових ковзанів – досить відповідальна справа, оскільки під час катання на ковзанах вони повинні витримувати значено більше навантаження в порівнянні зі звичайним взуттям, надійно захищати ступні ніг та литкові підтримувати м’язи. Фіксація ноги в черевику повинна бути достатньо щільною, при цьому вона не повинна відчувати стиснення та інших незручностей під час катання. На сайті інтернет-магазину Roliki-extrim представлено великий асортимент роликових ковзанів найбільш відомих світових брендів, які відзначаються високою якістю та можуть використовуватися як абсолютними новачками, так і досвідченими професіоналами.

Обираємо найбільш популярні моделі роликових ковзанів

Каталог інтернет-магазину пропонує покупцям якісні моделі розсувних роликів для дітей, професійні слаломні та триколісні роликові ковзани, проте неабиякою популярністю користуються ролики Rollerblade, які за відгуками пересічних користувачів є одним з синонімів якості та надійності. Бренд Rollerblade відомий у всьому світі вже понад сорок років і на сьогодні належить італійському виробнику Tecnica Group, який запровадив суворі стандарти контролю якості, а процес виготовлення продукції став більш технологічним.

Роликові ковзани італійського виробництва отримали більш витончене дизайнерське рішення завдяки вдалому поєднанню технологій по виготовленню лиж та ролерів. Серед переваг роликових ковзанів Rollerblade експерти та пересічні покупці відзначають:

  • використання виключно якісних матеріалів та сировини у вигляді зовнішньої та внутрішньої тканини, композитного пластику, коліс підшипників тощо, які перед застосування піддаються ретельній перевірці та тестуються на стійкість та витривалість до можливих пошкоджень;
  • застосування індивідуального підходу та врахування анатомічних особливостей людських ніг щодо ширини та повноти ступні, твердості пластику, особливостей фіксації голіностопного суглобу;
  • високі параметри довговічності виробу, які за відзивами користувачів неможливо зносити або знищити.

Особливістю дитячих роликових ковзанів італійського виробника є можливість їхнього збільшення на 5 розмірів відповідно до зростання довжини дитячої ступні.

Популярні моделі роликових ковзанів

В процесі виготовлення роликів Rollerblade використовують спеціальну тканину та наповнювачі, які забезпечують максимальне відведення вологи та мінімізують процес потовиділення. На сайті roliki-extrim.com.ua інтернет-магазину Roliki-extrim можна придбати роликові ковзани Rollerblade для дівчат та хлопчиків моделі Microblade (та їхніх різновидів), моделей Rollerblade Spitfire, Comet та Bladerunner.

Найбільш популярними чоловічими та жіночими роликами від італійського виробника є моделі Twister Edge та Zetrablade, RB 80 та RB Cruiser, Macroblade та Twister 110 3WD. Характерними особливостями моделей є різна розмірна сітка, параметри ширини, кількості та розміру коліс, кольорове рішення та клас використаних підшипників.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua