Пакистан відправив в Україну 10 тисяч снарядів до «Градів» – ЗМІ

Ісламабад має намір наростити обсяги поставок боєприпасів в Україну.

Українські «Гради» стрілятимуть пакистанськими снарядами / facebook.com/MinistryofDefence.UA

Пакистан постачає в Україну боєприпаси радянських калібрів і має намір збільшити обсяги поставок. Одночасно країна купує російську нафту з великими знижками. Про це пише індійське видання The Economic Times.

Стверджується, що Пакистан нарощує військові поставки в Україну, використовуючи порти Німеччини та Польщі. Зокрема Ісламабад відправляє реактивні боєприпаси до систем залпового вогню «Град».

За даними видання, перша партія таких снарядів у кількості понад 10 тисяч штук на початку лютого вирушила з пакистанського порту Карачі за маршрутом до німецького порту Емден. Вже звідти снаряди повезуть в Україну.

Відео дня

«Хоча Пакистан благав Росію про зниження ціни на нафту в умовах економічної кризи, він регулярно постачає зброю в Україну», – пише видання з посиланням на свої джерела.

Політика Пакистану на тлі війни в Україні

За даними ЗМІ, Пакистан таємно постачає в Україну зброю. У минулому Київ і Пакистан вже мали досвід військового співробітництва, але тепер потоки зброї пішли в протилежний бік.

В цей же час Пакистан намагається скористатися скрутним становищем Росії, що потрапила під західні нафтові санкції. Ісламабаду вдалося домогтися солідних знижок від Москви на покупку нафти і нафтопродуктів.

Схожа ситуація і з Туреччиною. З одного боку Анкара таємно допомагає Україні боєприпасами, а з іншого — активно нарощує обсяги торгівлі з Росією.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua